Szukam kogoś do Conan Exiles

Hej szukam kogoś do wspólnej gry preferuje servery pve. Wymagam discorda, jestem świeży więc fajnie jakbyś ty też dopiero poznawał gre.

. up

napisałem do ciebie Priva

W sumie też posiadam tą grę a nigdy dłużej w to nie grałem.
Chętnie się zakumpluję.
Wyślij na priv swoje ID z discorda.

Pobieram również, grałem trochę na PS4, ale na PC też mam, chętnie zacznę przygodę od początku. Proszę o jakieś namiary na Discorda w PM.

Siem. Piszę w sprawie conana. ja gram na serwerze #1150 (serwer PVP, nie ma tłumów no i mimo tego PVP wszyscy żyją w zgodzie)

Napisałem do was pw. Do serwera sie dogadamy jeszcze może warto rozważyć serwer z adminem i pograć fajnie było by pograć na x2 zbieraniu, x2 exp x4 szybkości tralli nie ukrywam.Żeby wciąż było czuć ducha grindu ale było łatwiej.

Co sądzicie o tym serwerze aby zacząć https://www.arcanea.pl/

Z opisu widać, że zajmują się nim profesjonaliści, i jeśli dobrze pamiętam, ogłaszali się tutaj na forum.

grałem tam może 1h. Przeczytaj sobie regulamin tamtego serwera

z szybkim expem, dużą ilością surki gra znudzi ci się po kilku dniach

Dziś weszły pety więc zapraszam tylko nowych graczy bo chcemy poznawać na spokojnie grę i sir jej nauczyć sami nie koniecznie lecieć odrazu na spota wycraftowac najlepsza broń i na bossa. Wszystko powoli :slight_smile:

a gracie na jakimś serwerze ?

Gracie jeszcze? Byłbym zainteresowany, gdybyście jeszcze kogoś szukali to dajcie znać.