Szukam kogoś do MMOROG PL

Szukam kogoś do pykania w jakieś MMORPG PL…
Propozycje tutaj lub na Priv :slight_smile:

Nie ma i nie bedzie już nic wartego uwagi w języku polskim. Jeżeli nie umiesz angielskiego to czas najwyższy bo 99,9% MMORPG ( nie moba,battle royale, survivale które też na tej stronie są) jest po angielsku. Po polsku masz Rappelz p2w, metin jeżeli w niego nie grasz to już chyba się nie zachęcisz. Runes of magic p2w, neverwinter po polsku zabugowane i tylko do 60lvla, last chaos p2w. Aion p2w, nostale stareeee. I tyle. Napisałem na priv propozycje angielskiej gry.

Czego szukasz? Ze swojej strony mogę polecić Albion Online. Tak wiem ze jest tam konto premium i wiem ze bez płacenia jest trudniej. Ale znam grających bez płacenia i jeżeli zależy ci na znalezieniu dobrej ekipy polaków to zapraszam.
ps. nie wyjeżdżajcie mi tu z nauka angielskiego bo sam chociaż gram w gry po angielsku to jednak języka polskiego nic mi nie zastąpi. A gram w gry już od 20-paru lat.
ps.2 a teraz zapraszam młodzież wszelaką na gów…ę jaki to ja jestem zaściankowy, wieśniak itd. itp.

Mój komentarz nie ma na celu obrażania tylko stwierdza fakt że nic po polsku nie wychodzi już (1 gra na póltora roku się nie liczy). Nic nie zastąpi polskiego znam to z neverwinter zaczelem po polsku i dla mnie koniec swiata jak gra stała sie po angielsku bo to jakby grać od początku z alchaimerem. Ale po co się ograniczać. Skoro chce się grać w coś to niestety trzeba liczyć sie z realiami

https://discord.gg/VSX6VX zapraszamy dużo osób tutaj szuka osób do gier :slight_smile:

Wszystko fajnie tylko zaproszenie nieaktualne.

Z kolega też szukamy gierek, gramy w lola i sciagamy skyforge zeby pograc i poczekać do archage unchained jak chcesz sie dolaczyc to priv

1lajk

26 euro pakiet podstawowy srebny …hmm.

Masz może namiar na ten discord Energy team ?

Dobra już ich znalazłem.