Szukam kogoś do wspólnego grania w bdo

Generalnie to szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć podstawy gry, gdyż jestem nowy w tej gierce. A poza tym lepiej się gra z kimś niż tak samemu.

Polecam Największy Discord Polskiej Społeczności

Zapraszam do kontaktu prywatnego :slight_smile: Gildia Arcadia pomaga nowym oraz powracającym na kontynent graczom :slight_smile: Po wysłaniu do mnie DM wyślę link do discorda

1lajk

Arcadia casualowe śmiecie których każdy ze spota przegoni i nie ma tobie kto pomóc bo, wymogu nie mają żadnego co do pvp większość ma taki refleks że to masakra.
Zresztą nie polecam Polskich Gildii zbyt wiele dram w każdej Gildii są kółka wzajemnej adoracji!

Co? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Czekaj czy ty przypadkiem nie spadłeś z rowerka? No tak mówisz nowemu graczowi że ma dołączyć do PR lub Jokers bez posiadanego GSa xD? Nie wiedziałem że gildia która powstała 1czerwca może tak szybko mieć wrogów :slight_smile: Chyba że jesteś liderem którejś z gildii i masz ból tyłka że tak szybko się rozwijamy :slight_smile: Podaj kozaku familyname xD Wiesz co do pomagania na spocie akurat nie ma problemu. Jak na te chwile nikt nas ze spota jeszcze nie przegonił :slight_smile:

Zresztą czemu piszesz o poziomie pvp skoro sam nazwałeś nas “Casualowymi śmieciami” sam sobie zaprzeczyłeś xd

Zresztą, poza core większość to całkowicie nowi gracze, oprócz mnie i 4/5 osób są to ludzie którzy mają między 56-59lvl, od kogo chcesz pomocy? Nie griefuj, nie baw się w karmabombing to nie będziesz bity na spocie xD. To jest gildia PVE dla nowych graczy, idą za tym pewne konsekwencje. Dzielimy się wiedzą i pomagamy nowym na tym to polega :slight_smile:

1lajk

Nie jestem ani z jednych ani z drugich a skąd wiem jaka jest sytuacja u was bo dużo, osób przychodzi do nas i właśnie mówią jaka jest sytuacja u was w Gildii.
Ja jestem w Anglojęzycznej Gildii gdzie rozmawia się po Angielsku i sami waszych byłych członków, odprawiamy z kwitkiem bo nie lubimy ludzi którzy wyjawiają co się dzieje wewnątrz innych Gildii.

Nie jestem w żadnej gildii, od jakiegoś czasu już nie gram w BDO ale jak widzę posty takie jak tworzy @Popapraniec muszę się wtrącić.
Koleś spieprzaj pisać gdzieś po “Angielsku”.
Autor wyraźnie napisał że chciałby by ktoś pomógł mu opanować podstawy gry, skoro ktoś zaproponował mu swoją pomoc to na chuj odchodzisz od tematu i interesujesz się tym co dzieje się w innej gildii. Nie Twoja zasrana sprawa.

Do autora. Spróbuj sił w tej gildii Arcadia. Skoro deklarują swoją pomoc i maja wielu nowych graczy, łatwiej może wbijesz sie w świat BDO.

3lajki

Znowu gównoburza w temacie o BDO. Jednak mimo wszystko nie dołączyłbym do gildii typa, który w 3 zdaniach używa 20x “xD” :wink:

Pizgam się bo z naszej gildii odeszły zaledwie 2 osoby, jedna bo po 20minutach poszła do gildii kumpla, a druga bo spadła z rowerka za toxic. Więc chyba mylisz Arcadie kolego :slight_smile: Co niby może się stać w gildii która ma 2 tygodnie i ludzie się jeszcze dobrze nie znają? Nie będę dalej drążyć tematu bo nie ma sensu i temat nie tego dotyczy. Jednakże Nie pozwolę też sobie pluć na gildie która ma 2 tygodnie, nie pozwolę na pisanie takich bajek wyciągniętych z D. Dlaczego? Bo gildia niczym sobie na to nie zasłużyła, nie ma z nikim zwad i ludzie wewnątrz (prócz jednego przypadku który wyeliminowaliśmy) są do siebie przyjaźnie nastawieni. Współpracujemy z innymi gildiami więc także one nie mają problemów. Coś jest ewidentnie nie tak w twojej opowieści kolego.

Jeżeli chcesz kontynuować temat zapraszam na pw, zresztą napisałem do ciebie, chcąc się dowiedzieć o co tak naprawde ci chodzi :slight_smile: bo piszesz o casualowych śmieciach, teraz że nagle ludzie ci to mówią to w końcu zdecyduj się czy te informacje są realne czy tylko usłyszane od jakichś ludzi którzy rzekomo odeszli a tak naprawde nawet nie istnieją :slight_smile:

I tak na koniec żeby totalnie zaorać twoje argumenty.
Osoba która poszła po 20 minutach do kumpla, poszła do LastWish(czyli jedynie polskojęzycznej gildii) więc już w tej chwili zostaje ci liczba pojedyńcza (a ty piszesz w mnogiej, i że tych osób było dużo). Druga osoba spadła z rangi oficera za to że wyśmiewała nowych graczy, zamiast im pomagać. W konsekwencji czego sama opuściła gildie. To są jedyne 2 osoby które opuściły naszą gildie :).

To mamy problem bo ta osoba mówiła nam co innego dziękuje do widzenie dla tego ja w Gildii PL nigdy już nie będę bo tu ciągłe dramy są!
Koleś na Discord miał nick REOTRASH aż mi się go słuchać nie chciało dla tego mu podziękowaliśmy za rozmowę.

No to nikogo takiego nie było bo osoba którą mamy na myśli na discordzie miała nick Kruppol a w grze family Wunderman :slight_smile: Więc totalnie się pomyliłeś kolego. Tak czy siak nie przeszkodziło ci to obrzucać gildii błotem xd

Tak działają ludzie którzy przy chęci dołączenia do Gildii obrzucają błotem swoje byłe Gildie! Tak rodzą się plotki i nienawiść względem siebie.
Ja się nie pomyliłem bo wiem o czym z Reotrash rozmawiałem żalił się na was, wylał żółć to co leżało mu na wątrobie. A to jest już wasz problem a nie mój nie mam zamiaru wchodzić gdzieś na discordy bo nie mam czasu ani ochoty. Ale dzięki że podałeś familly name tego gracza zapamiętam i ubiję jak spotkam w grze. Na discord można nicka zmienić a nawet odpalić w przeglądarce pod innym nickiem.