Szukam kogos do wspolnej gry

witaj jak w temacie szukam kogos do wspolnej gry tylko problem jest taki ze nie wiem do ktorej? discord ts nie ma problemu mozna pogadac tylko zeby ekipa byla

:slight_smile: no ale w wiekszosci mmo znajdzie sie ekipa. Kwestia czy ty szukasz znajomosci czy szukasz gry… Bo do tego pierwszego gier nie potrzebujesz :wink:

Dokładnie, a jak szukasz osób do konkretnej gry to warto wypisać w co grasz i jaki styl gry preferujesz :smiley:

to może zrobimy tak :smiley: mam r6, pubg, diablo 3, wow(musze wykupic czas gry), gta 5, lol, smite, bf3 pelne, bf 4 podstawa, cs go, skill, warface, skyforge, SBEmu ( stara gra “Shadowbane” niestety został juz tylko priv… A grywam tylko dla zabawy nie zadne wyscigi by byc najlepszym

To wg mnie najlepiej okreslic w co najbardziej chcesz grac wejsc fan page tej gry i tam pytac o ekipe;) ta strona to abitka fanow roznych gier a na forum wchodzi garstka. Ewentualnie przejzyj poprzednie posty w tym temacie i tam pisz.

Ja to bym do metin2 powrócił, jakoś tak ostatnio mnie wzięło. Ale wątpię żeby ktoś chciał w to grać, heheh. Dużo grindu.