Szukam kogos

Czesc szukam kogos do gry narazie leveluje gram przewaznie sionem i blitzcrank jako suport jak by ktos chcial pograc lub poduczyc bede wdzieczny .

Pierwsze to, to co potrzebujesz zapisać sobie w notesiku początkującego(jeżeli w ogóle musisz grać w ten nowotwór i nie boisz sie przerzutów) to zrezygnuj z gry supportem. Na tak niskiej randze(oczywiscie po tym jak zlvlujesz postac do 30 i zrobisz 10 gier wywali cie do bronzu albo silvera) u 99% pacjentów, gra supportem wiązała się z szybkim postępem choroby.Polecam granie na jungle/mid tam postem choroby wynosi jedynie 78% względem czasu spedzonego w grze. Grałem 3 lata suppem bo tak jak ty myslałem ze to fajna zabawa. Ale gdy już lekarze dawali mi kilka dni zycia zebrałem się na odwagę i wyrwałem chwasta bo to zła gra była. Tobie z serduszka też tego życzę ;)

btw. no chyba ze masz te 7-16 lat jak 99% community w lolu to baw się dobrze, od tego jest młodość ;) A co do choroby to się nie przejmuj to przechodzi tylko na osoby dojrzałe chcące po ciężkim dniu pracy pograć w spokoju i sie zrelaksować u nich taka dawka promieniowania rakotwórczego z lol'a jest śmiertelna.

Pierwsze to, to co potrzebujesz zapisać sobie w notesiku początkującego(jeżeli w ogóle musisz grać w ten nowotwór i nie boisz sie przerzutów) to zrezygnuj z gry supportem. Na tak niskiej randze(oczywiscie po tym jak zlvlujesz postac do 30 i zrobisz 10 gier wywali cie do bronzu albo silvera) u 99% pacjentów, gra supportem wiązała się z szybkim postępem choroby.Polecam granie na jungle/mid tam postem choroby wynosi jedynie 78% względem czasu spedzonego w grze. Grałem 3 lata suppem bo tak jak ty myslałem ze to fajna zabawa. Ale gdy już lekarze dawali mi kilka dni zycia zebrałem się na odwagę i wyrwałem chwasta bo to zła gra była. Tobie z serduszka też tego życzę 

 

btw. no chyba ze masz te 7-16 lat jak 99% community w lolu to baw się dobrze, od tego jest młodość  A co do choroby to się nie przejmuj to przechodzi tylko na osoby dojrzałe chcące po ciężkim dniu pracy pograć w spokoju i sie zrelaksować u nich taka dawka promieniowania rakotwórczego z lol'a jest śmiertelna. 

Co ty pier**lisz, ziomek jeżeli przez 3 lata grałeś supportem i oscylowałeś w randze bronz-gold to jesteś poprostu ch*jowy, ba nawet na goldzie dobry support potrafi gre wygrać jest to jedna z ważniejszych pozycji ... nie radze słuchać tego typa.

Jeżeli podoba ci się pozycja z której wspierasz swoja drużynę i potrafisz dość szybko analizować sytuacje jaka się dzieje tak by POPROWADZIĆ drużynę to supporty są dla ciebie ale granie na tej ma też sporo minusów jak już kolega wyżej wspomniał jeśli nie będziesz dobry to nie ma się co za to brać bo będziesz jak on jedynie pluł na gre i wyzywał innych za swoje błędy , poleca się by osoby które chcą grać rankedy jako support grały duo ( z prostej przyczyny jeżeli będzie was 2 twoje decyzje co zrobić i kiedy będą miały większą siłę przebicia ) jeżeli będziesz w stanie pozwolić swojemu ADC się wyfarmić a następnie skutecznie go bronić to wygrasz 65-70% gier .

Kilka podstawowych porad porad https://how2win.pl/50-wskazowek-aby-zostac-lepszym-supportem/

Ja polecam po prosty jak @mieku zamykać oczy co gre i udawać ze to deszcz jak ci beda na morde pluli xD tj. jak dostaniesz premade trolli albo nawet jednego. Chce zobaczyc jak mieku broni swojego adc gdy w po 5 min przychodzi typ z mida bo juz zpushowal sobie turet i ma 4 kille do tego robi na was nastepne 2 :D Chce zobaczyc jak carrujesz gierke supportem z jednym itemem na typa z 7 killami. Chce tez bardzo zobaczyc jak twoj mid po stracie 4 killi (a bywaly lepsze asy) siedzi pod wierzą i stara sie farmic zamiast dalej leciec 1v1 na tego typa ktory ma juz 4:0 bo "może teraz mi sie uda go zabić". Licze ze opowiesz nam jak sie fajne gra supportem i carruje gierki gdy stawiasz wardy,pingujesz,roamujesz,dobrze ze jeszcze adc'rowi d*py nie podcierasz a on i tak pushuje pod turet i go dam zabjaja :D Lepsza beka nawet...wyobraź sobie ze ciebie nawet tam nie bylo bo mowiles mu ze idziesz do miasta i zeby uważał a on po zgonie pisze ze jestes j**anym noobem i ze to twoja wina po czym wraca na linie zeby wy***ac sie jeszcze 2/3 razy i isc afk ;)

Jedyne co mozesz zrobic jesli musisz grac w to gówno. Znajdz jeszcze 4 osoby, najlepiej z takim samym nastawieniem do gry jakie ty masz i nigdy nie graj solo chyba ze wiesz na co sie piszesz :D Ale polecam Ci bardziej cs'a. Gra nastawiona na kooperacje z teamem ale jesteś w stanie ugrać 1v5 bo w lolu jeszcze nie widzialem takich akcji( nie liczac nafeedowanych typow albo nafarmionych jak swiniaki jakimis op shiitami ;) No chyba ze mieku robi penty supportem jak carruje gierki dla kolegow z silvera XD

btw. to twoj profil ? @mieku

https://euw.op.gg/summoner/userName=mieku

@up - co to ma być? Jakiś marny troll-desperat? xD

1) " siedzi pod wierzą " - siedzi pod czym? Pod wiarą? To już bardzo dobrze obrazuje twój jakże wysoki iloraz inteligencji... Rozumiem się pomylić w "chrząszcz brzmi w trzcinie" - ale nie w prostym, podstawowym słowie. Polecam słownik albo przyłożyć się na swoich lekcjach języka polskiego

2) " Chce zobaczyc jak mieku broni swojego adc gdy w po 5 min przychodzi typ z mida bo juz zpushowal sobie turet i ma 4 kille do tego robi na was nastepne 2 " - to ja powiem tak samo, chcę zobaczyć jak wygrywasz gierkę na midzie gdy przeciwny adc w 5 min ma 8 killi i zabija cię na 1 AA :P

3) " Ale polecam Ci bardziej cs'a. " - że co ?! To jest chyba jedyna bardziej rakotwórcza gra od lola... Zwłaszcza jak dzieciaczki w twoim wieku (12-16 lat) drą japę do mikrofonu... Albo narzekają na cb bo byłeś sam na B gdy reszta broniła A, a oni cb zabili i szybko bombe podlozyli... Ba, nawet dalej - wykickają cię, bo tak. Dalej bez komentarza

I serio musisz słabo grać by nie ugrać nigdy żadnej gry solo... Ja na taliyah całą gre prowadzę - robię za mida (farma, kille, push), za supporta (nie raz się kogoś ocali ultem albo odepchnieciem), za junglera (po 6 lvlu mam wiecej ganków i to lepszych niż jungler). I nie mów że się nie da - bo się da. Tak samo nie mów że taliyah to "op shit" bo dziwnym trafem 99.99% osób nie umie tą postacią grać. Ale to coś trzeba umieć więcej niż drzeć japę do mikrofonu przed mutacją #cs.

A support jest dobrą rolą - jak grasz taką soraką, a przeciwnicy w team fighcie muszą 3x zbić całe hp twojemu teamowi bo tak go leczysz (a to tylko z AoE heali... a jeszcze mamy heala z W) to nie ma szans by nie wygrać tego. Ale to musisz umieć "ustawić" walkę i siebie :P. A co do narzekania na adc... powiem tylko tyle że nie dość że jesteś trollem to jeszcze marnym. Oświecenie : w early na bocie o WIELE większy wpływ ma support niż adc. To ty na supporcie musisz złapać/obić przeciwnika by twój adc mógł go dobić. To ty musisz go ochraniać jak przeciwny support spróbuje złapać twojego adc. Uwierz, z slabym adc da się wygrać - starczy go nafeedać. Ze słabym supportem nie ugrasz nic, nie dość że early przegrane, to w late nie ma ani wizji ani wylapywania przeciwników/ochrony dla adc.

temat z szukam osoby do gry przerodził się w "ja mam racje", "zobacz jaki jestem dobry", "ta gra to shit i ci to zaraz udowodnie" to forum trzyma jednak poziom bo już myślałem że szykuje się poprawa, a od siebie dodam że jeżeli szukasz zwłaszcza nowej osoby do gry w jakąkolwiek gre to nie na tym forum, tutaj góra jeden dzień pograsz z takimi osobami, o ile wgl znajdziesz odpowiednią.

Czesc szukam kogos do gry narazie leveluje gram przewaznie sionem i blitzcrank jako suport jak by ktos chcial pograc lub poduczyc bede wdzieczny .