Szukam kolegów do wspólnej gry w jakiegos mmorpga

Witam. Mam 21 lat i szukam jakiejs ekipki do pogrania w mmorpg zeby zanurzyć sie w tym swiecie i sympatycznie spedzac czas ale nie tylko w grze moze jakies spotkanka potem ekipką czemu nie. Najlepiej gdbysmy pograli w cos w czym lvluje sie postac, grinduje itp. i najlepeij f2p. Licze na jakies propozycje. Pozdrawiam! :smiley:

Licze na fajnych milych ludzi aby atmosferka byla luzna :smiley:

Siema ,jakies tytuly co bys chcail pograc, bo tez od jakiegos czasu czegos szukam ale jakis kryzys gracza mam i nie moge nic znalezc , ale razem zawsze razniej :smiley:

Siemanko, zbieram ekipę do neverwinter, fajne dungi dużo mapek misji itd ogólnie jedna z gier które m przypadły do gustu, można śmigać w party i koksac na dungach od 12lvlu, jeśli macie ochotę dajcie znać, planuje założyć tam gildie ale potrzebuje graczy :slight_smile:

U nas właśnie kilka osób zaczęło grę w nevera :wink: Tutaj masz disco :wink: https://discord.gg/zgqJzy

To ja Noku :joy:

Ziomek podesłał discord to wbijajcie tam i zapraszajcie ludzi, neverek dobra Giera, będziemy ciepac dungi i challenge

To moze tak jak koledzy nizej pisza Neverwinter? :smiley: Jak tylko pobiore bede sie odzywal. Dzis musze leciec gdzies wiec nie wiem ale jutro z checia bym pogierczył :smiley:

Jak tylko pobiore bede sie odzywal i mozna pogierczyc sympatycznie :smiley:

no to ja tez juz zasysam i mozna grac.

Tez pobieram i wbijam na discorda:)

Sorki ze nie odpisywalem, dzis bede wieczorkiem :smiley:

Jak już wam się znudzi Neverek i P2W to zapraszam do porządnej gry i naszej gildii w ESO :slight_smile:

Członkowie naszej społeczności zebrali się i określili wspólnie kierunek jej funkcjonowania. Wynika z niej, iż Gildia Feniks Polska została podzielona na 3 sekcje z odpowiednio przydzielonymi grupami oficerskimi (zarządcami działów). Obecnie mamy rozwijane następujące sekcje:

Role Play - odpowiada za rozgrywkę odczuwaną w zupełnie innym wymiarze. Specjalnie przygotowane scenariusze do wspólnego przeżywania przygód w Tamriel zupełnie w innej perspektywie niż to co daje nam podstawowa wersja gry. Polecam gorąco spróbować.

PvP - ta sekcja skupia się na walce Cyrodil, Imperial City, Battlegroud. Specjalnie dobrana grupa obiera taktyki prowadzenia walk przeciwko innym graczom. Wrażenia i emocje gwarantowane!

PvE - sekcja odpowiada za tworzenie i prowadzenie rajdów, triali, wydarzeń questowych i wspólne chodzenie na bossy. Nie brakuje tutaj emocji związanych z osiąganiem coraz to większych poziomów i polepszania ekwipunku.

Razem ustanowiliśmy też regulamin (nie jest ostry ale konkretny). Nie skupiamy się na karaniu, nakazach, zakazach lecz na dobrej zabawie. Jedynie czego oczekujemy od naszych członków to tolerancja i kultura.

W momencie pisania tego posta nasza gildia liczy 82 osoby.

Zapraszamy na naszego DISCORDA:
https://discord.gg/je8dy7Q

Zapraszamy na naszą stronę WWW:
http://www.fenikspolska.ga

Mistrz Gildii
Sankess

Eso w której wszystkie klasy i skile wyglądaja tak samo, 0 progresu a jedyne co oferuje to story i jeszcze płać abonament jeżeli chce craftować lub nie płacić 500 zł za dodatki dające 1 mape XDDDD Pozdrawiam ludzi ktorych to kręci gra mogła by równie dobrze być via WWW

4lajki

Mozna jeszcze dolaczyc ? :slight_smile: