Szukam kompanów lub gildi :)

Witam, grałem dawnodawno w Archeage i jak wszedłem na starą postać to nie ogarniałem co się dzieje, więc stwierdziłem, że zagram od początku na freshserverze, dlatego też zgłaszam się do was :slight_smile:

Szukam ludzi do gry, bądź gildi która wprowadzi mnie znów w ten świat :slight_smile:

Witam,

osobiście nie polecam Ci aktualnie fresh serwera, ze względu na to że na legacy po pierwsze łatwiej znajdziesz polaków, a po drugie będziesz się bawił dużo lepiej, gdyż społeczność jest bardzo żywa i skora do interakcji.

Jeśli jesteś zainteresowany powrotem do gry z chęcią wprowadzę Cię po raz kolejny w tajemnice świata Erenor. Zapraszam na serwer Taris, strona Haranya. W sprawie rekrutacji napisz do mnie na priv, na forum. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej i jak najbardziej rzetelnie zarówno Tobie, jak i każdemu innemu potencjalnemu zainteresowanemu.

Pozdrawiam

witam, chetnie sprobuje Archeage, zawsze chcialem sprobowac ale sprzet nie pozwolił, teraz jest nowy wiec chce zaczac, glownie interesuje mnie pvp, stary gracz wowa i paru perełek. Mozna porozmawiac o grze?