Szukam konkrętnej Mangi

Tak jak w tytule.

Poszukuje konkretnego tytułu gdyż nie pamiętam nazwy mangi.

Kojarzę urywki chapterów. Część mogę pomylić z innym tytułem ale większość powinna się zgadzać gdyż czytałem ten tytuł dość sporo czasu temu

Więc był główny bohater (płeć męska) który poszedł do szkoły aby się tam dostać musiał przejść pewne kwalifikacje (miał tak jakby rozmowę kwalifikacyjna) i miał tam pokazać swoje umiejętności (zabijania) MC zlekceważył nauczyciela mówiąc jakoś że chce chodzić do tej szkoły nie dla chwały dla dobra ludzkości itp tylko że dla pieniędzy w ten sposób zlekceważył nauczyciela który miał przetestować jego umiejętności mówiąc że wypadki się zdarzają nawet na kwalifikacji (oczywiście nauczyciel nie widział że jest on troszkę OP i sam uczeń prawie go nie zabił gdyby nie zatrzymał w ostatnim momencie nóż (jeśli dobrze pamiętam. Aaaaa przed kwalifikacja chyba rozmawiał jeszcze z jakąś dziewczyną.

Celem szkoły było chyba na polowanie na czarownice (tak je chyba nazywali) a bohatera było odnalezienie swojej siostry która stała się czarownicą czy jakoś tak.

no wiec jak juz dołączył do klasy były podzielone chyba na 2 lub więcej grup (chyba tylko 2). Pamietam 2 Jedna prowadziła Dziewczyna .... miała chyba najwiecej osób ora chłopiec który miał miej obaj chcieli zwerbować do swoje grupy głównego bohatera (nie był zbyt chętny dołączać do jakiejkolwiek grupy) a on wtedy jakoś powiedział ten kto da więcej kasy do tego dołączę. Wtedy obie grupy się zdenerwowały na niego i jakaś tam akcja działa nie pamiętam ......

Hmmmm co jeszcze pamiętam no poznał osoby które prowadzą te grupy dziewczyna która udawała pełną siebie i silna tak naprawde przed każdą wyprawą na polowanie strasznie się bała i wymiotowała w łazience .... główny bohater to zauważył i była wtedy jakaś tam rozmowa ale główyny bohater nie przykuwał zbytniej uwagi na takei drobnostki.

No więc tak zależy mi na tej mandze gdyż czytałem ją dość dawno i nie śledziłem jej za bardzo a wydaje mi się że pojawiły się jakieś może nowe chaptery.

Wiec tak Manga chyba albo Manhua czy też inny gatunek. Był on czarno-biały, wydaje mi się że to była manga ale nie na 100%

Czytałem po Angielsku raczej po polsku tego nie ma.

Typ gatunku ciężko mi powiedzieć akcja, horror ? ciężko mi powiedzieć

Pisze gdyż może ktoś z was czytał tą mangę i pamięta lub kojarzy tytuł. Ja oczywiście zapisuje każda mangę która czytam lub czytałem lecz mam ich już ponad 1000 wiec nie jestem już w stanie przejrzeć i znaleźć gdyż zajęło by mi to zbyt dużo czasu tak też jedyna w was NADZIEJA.

Prawdopodobnie ta manga to MOKUSHIROKU ALICE.

O tak .... o tą mangę mi chodziło wielkie dzięki za pomoc. Męczyłem się wile miesięcy nad znalezieniem tej mangi. Pozdrawiam

Tak przy okazji - Wie ktoś z jakiej strony warto kupować mangę i od jakiego wydawcy? Po polsku lepiej czy eng ?

Zalecam unikać polskich tłumaczeń :^) już się na tym przejechałem