Szukam ludzi do Astellia online

Siemka, nudziło mi się to kupiłem se preordera Astellia. Szukam ludzi do gry. pisać w temacie najlepiej swoje nicki jeśli ktoś gra

Też bym może kupił, ktoś coś wie na temat tej giery ? Bo w necie w sumie nic ciekawego nie mogę znaleźć, polecacie pograć?

Kto miał okazje pograć w jej azjatycką wersje ten wie że to totalne gówno które nawet w azji nie przeszło :stuck_out_tongue: Chyba wszystkie recenzje gry na yt są negatywne na temat tej gierki.

znaczy wiesz mi się wydaje że ludzie mają po prostu ból dupy i hejtują grę, imo gra jest spoko. Podobna do Bless Online ale tej z Korei tylko że dużo lepsza imo. Wiesz ludzie bol dupska bo b2p jest i jak to na każdą nową gre srają nawet nie widziawszy gameplaya

1lajk

Ja już trochę znudzony jestem niby tymi najlepszymi mmorpg dostępnymi, we wszystko grałem, chciałem coś innego pograć i tak szukam czegokolwiek

Podobna do bless xD i masz odpowiedź czemu to gówno xD każda gra podobna do blessa to gówno skoro bless to arcygówno xD

ty jestes kretynem, bless był fajną grą tylko jego wydawca był jaki był + optymalizacja blessa była straszna.

ja chyba kupie zaraz suba na 30dni to można potestować :smiley:

Astelia na ryzen 7 2700 i rtx 2080 klatkuje, więc optymalizacja jeszcze lepsza.

ryzen i wszystko jasne :smiley: nie no żartuje ale u mnie działa dużo lepiej niż bless. a mam i7 4500@ Mhz 16 GB Ramu i GTX 1070. W Bless w mieście potrafiło klatkować jak skurwesyn a tutaj spoko jest

Ja osobiście nie grałem, ale widziałem u 3 streamerów jak to wygląda i fps skacze 30-40 na dobrym sprzęcie. Ktoś na yt wrzucił z frapsa filmik jak podczas walki fps lecą w dół. Może wina sterowników.

w startowej lokacji jest najmniejszy FPS i dlatego ludzie tak narzekają. dla porównania na startowej lokacji mam 40-80 fps a potem mam 120 fps - 140 fps

Dawno już nie aktualne info.
Obecnie bardzo poprawiona , optymalizacja również. Na i-8100 i 1060 (3gb) lata ładnie. Co chwilę jakiś patch więc widać że się Nexon stara.