Szukam ludzi do dłuższej gry

Dzień dobry!
Poszukuję ktosia lub kilku ktosiów do wspólnej gry. Mam tu na myśli głównie:

  • Ark: Survival Evolved
  • Conan Exiles
  • Green Hell (to bardziej chyba gdy wyjdzie story mode)
  • The Forest
  • Monster Hunter World
  • The Division 1 lub 2 (preferowana druga część)

Chodzi mi tu raczej o nowy start. Wydaje mi się, że to daje więcej frajdy niż gonienie drugiego gracza w doświadczeniu. Chętnie pograłabym też w coś innego, o ile akurat będę miała to w bibliotece.
Szukam ludzi dojrzałych i kulturalnych, posiadających Discorda.

Dziękuję za przeczytanie i miłego dnia wszystkim ^^

3lajki

Chętnie bym w coś pograł ale niestety nie mam żadnej wymienionej gry.

Zawsze możesz zaproponować coś nowego :wink:

I tak głównie gram sobie w Monster Huntera więc jakby ktokolwiek chciał to mogę z wami pograć. Nowej postaci co prawda robił nie będę, ale w monster hunterze poziom postaci i tak nic nie daje pod względem statystyk, a ubierając podstawowy gear nie ma żadnej różnicy między nową a starą postacią pod względem mocy. Jako że sprzęt i tak trzeba ulepszać stopień po stopniu zaczynając od najsłabszego… to na dodatek nic na tym nie stracę a tylko zyskam jednocześnie nie psując nikomu zabawy :smiley:.

Do tego od razu mogę powyjaśniać pewne zagadnienia związane z endgame, w tym kochane przez wszystkich RNG w postaci losowania gemów które dziwnym trafem zawsze daje ci wszystkie te gemy których ani trochę nie potrzebujesz xD. Ostatnio pojawiła się Safi’jiva (eventowy boss) i katuję ją już od tygodnia, więc trochę zmiany otoczenia się przyda ^^

Siemanko mam podobnie jak ty również szukam kogoś do wspólnej gry a więc fajnie by było jakbyś podała link do disc to wbije jak będę miał tylko chwilkę :wink:

Hej.

Moge dołączyć do Monster Hunter World, oraz Conan Exiles.
Prawde mówiąc za długo nie grałem ani w tą grę, ani w tamtą. :smiley:

.dark blue#4775 <- Wrazie namysłu (Discord)

Ja natomiast mogę pograć w Division 2. Gram w to już jakiś czas, mogę pobiegać razem, akurat nie bardzo mam z kim. W razie gdybyś chciała zagrać ,PM.

Chetnie pogram w ARK albo CONAN:)

Witam,
Próbuje zorganizować własnego priva jeśli jesteś chętny napisz do mnie priva.