Szukam ludzi do EVE ONLINE

Zapraszam

Aktualne

Aktualne

Zapraszam Wszystkich ;]

Witam.

Chciałbym spróbować pograć w EVE ale jestem totalnie nowy i nie wiem czy Cię to urządza :P?

jakie macie godziny latania? i czym moglibyśmy się zająć?

No ok, ale z czasem chyba da się spokojnie wyfarmić na opłacanie abo prawda?

Pewnie, z samego P.I jeżeli dziennie poświęcisz te 15minut to tygodniowo wyciągniesz jakieś 100mil do tego mining + pve w null sec i w 2 tygodnie masz na plexa

Zająć się można czymkolwiek, wyjść jest dużo, latamy głównie wieczorami albo jak ktoś ma wolne, wiadomo, zapraszam do kontaktu pod emailem: darusss@gmail.com

Tutaj wchodzę tylko odświeżać topick więc na bieżąco nie jestem, pozdrawiam i zapraszam do kontaktu oraz później na Ts'a.

Ponawiam

Jak w temacie szukam graczy do eve online, służę pomocą dla mniej ogarniajacych oraz całkowicie świeżych graczy. Gram w tą grę juz trochę czasu także wiem z czym to się je, proszę o kontakt tutaj, bądź email darusss@gmail.com, preferuje email, korzystam z ts3.

Cóż trochę późno piszę jednak mam nadzieję że oferta aktualna prawdę mówiąc dopiero zaczynam swoją przygodę i szukam kogoś to pomocy i współpracy, z reguły szybko się uczę i mam nadzieję że tym razem będzie podobnie :slight_smile: