Szukam ludzi do EVE ONLINE

Jak w temacie szukam graczy do eve online, służę pomocą dla mniej ogarniajacych oraz całkowicie świeżych graczy. Gram w tą grę juz trochę czasu także wiem z czym to się je, proszę o kontakt tutaj, bądź email darusss@gmail.com, preferuje email, korzystam z ts3.

Zapytam publicznie bo pewnie zainteresowani też chcieli by to wiedzieć: Czym chcesz się zająć? PvP, PvE, Górnik, Milicja, Handlarz?

Ja generalnie jestem starym wygą w eve, chociaż chwilowo mam nowe konto. Najbardziej jestem za pvp jeśli chodzi o rozrywkę, a zarobki największe są w milicji, oczywiście można kopać, handlować itp ale nie będzie takich zarobków jak w milicji przez to trudniej zarobić na plexa. Pisze temat ponieważ chce poprostu pomoc nowym, przy okazji posiedzieć wspólnie na tsie i porozmawiać :)

Ja mam cd keja jakiegoś Starter Packa i Vanity Packa i chętnie pogram ale nie teraz muszę się najpierw "ustatkować" xD to jest jak znajdę prace xD bo mi mama na abonament nie da xD

Raczej od października bo chcę najpierw zaoczną szkołę zacząć a potem się zatrudnić.

Swoją drogą co dają te starter/vanity packi ?

chętnie zagram ale jestem całkowicie nowy.. podasz linka do jakiegoś friend trial? mile było by też o jakieś porady itp jak zarabiać i ogólnie :) jak coś to Email: daniofordon@gmail.com albo gg:25479648 czekam na link jak coś

ps: dobra zarejestrowałem sie normalnie i tak dają trial 30dni za free :) pobieram gre jak coś to napisze

ale jak Ci kolega poda linka a Ty później raz kupisz abonament, to kolega dostanie bonusy, które nieźle stoją na giełdzie.

Oto link zaproszeniowy:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=95a22c01-9a77-49ee-904b-5bf60465d14a&action=buddy

Jednakże zakładając konto radziłbym poczekać na mnie jeśli ktoś jest całkowicie nowy, w tym tygodniu jestem dostepny od rana do 13 i od 22:30 do 03 w nocy.

Piszcie na emaila w sprawie adresu TS'a

Odświeżam, nadal aktualne

należysz do jakiegoś corpa ? chętnie bym zagarł z kimś innym niż tylko ja ;P mam nick w grze hoobix jak by co ;)

Aktualne :)

jestem chetny, ale dopiero zaczalem gre. Aktualnie skilluje pod katem minningu i tak zostanie przez najblizsze 2 miesiace

Kurczę, zawsze chciałem w to zagrać, ale strasznie ciężka do ogarniecia wydawała mi się ta gra. Tak teraz myślę czy nie spróbować :P

Ja dwa razy podchodzilem ale warto było :) Gram już ponad 3 lata, polecam. MMO unikat.

A trzeba dużo siedzieć przy niej?

Zalezy czym będziesz się zajmował. Jak najprostszym, czyli kopaniem torfu to 3-5 godzin dziennie jak chcesz jakiś normalny profit zrobic.

Wszystko zależy od tego czy chcesz zarabiać tak by ci starczyło na abonament na nastepny miesiac i jeszcze wyjsc na plusie.

No to niestety to nie dla mnie :/

Po pierwsze to abonament oplacasz za złotówki, chyba że chcesz zrobić sobie z gry drugą pracę. Gra to ma być przyjemność. Ją obecnie grywam po 5-7 godz w tyg. Grasz tyle ile chcesz .

No ok, ale z czasem chyba da się spokojnie wyfarmić na opłacanie abo prawda?

2-3 godzinki dla dobrze wyskillowanego gracza

piszcie na emaila darusss@gmail.com

Jesli szukacie pomocy, wejdziemy na ts i pogadamy, tutaj niestety nie zaglądam codziennie więc ciężko mi Wam pomóc