Szukam ludzi do gry ARK Survival Evolved

Witam! szukam osoby chetne do gry w ARKA ,moje doswiadczenie jest male wrecz bardzo male jest to 60godz szukam takiej osoby co ma tyle doswiadczenia lub wiecej i ma ochote pograc razem

server moze byc obojetnie gdzie, wiek 20+ moje namiary na steam Gr0uth1

Siemasz, mało mam czasu na grę, gram o bradzo różnych porach i arka traktuje jako zabawę :) Mam przegrane ponad 300 godz. Grałem na offach i prywatnych, aktualnie preferuje servery prywatne.

Zacząłem wczoraj grać chyba na najlepszym polskim serverze Ark Muny, oferuje on również swojego własnego TS-a.

Możemy utworzyć jakiś sojusz, w miarę się trzymać i pomagać sobie. Wiem że to trochę głupie ale preferuje solo granie a sojusz to też rozwiązanie. Jeśli przypadłą Ci moja oferta to czekam na info.

Pozdro.

Proszę o priv moja nazwa na stymie dzabba1989

Proszę o priv moja nazwa na stymie dzabba1989

Moj nick w steam gr0uth1

Wznawiam temat AKTUALNE

Ja wraz ze znajomym mamy zamiar znowu zacząć grać. Posiadamy wykupiony prywatny serwer z wysokim piorytetem na 15 osób. Mamy zamiar ogarnąć TEK tier, więc im więcej nas tym lepiej. :)

Jestem nowym graczem, i mam zaledwie 6 godzin. Chce ktoś mnie przygarnąć? :/

Zapraszam na steam moj nick to Gr0uth1

Jestem nowym graczem, i mam zaledwie 6 godzin. Chce ktoś mnie przygarnąć? :/

Odzywaj się do Grou na stem ew. do mnie na priv po 20stej bede w domu podam namiary na tymczasowy TS itp.

Dla kolejnych zainteresowanych :

Szukamy więcej ludzi by rozpocząć gre na offie i lecimy do Tek tieru :)

Szukamy towarzyszy, którzy nie obraża się i nie wywala 3/4 bazy bo strzelił focha :)

Szukamy kogoś kto podejdzie z zaangażowaniem do tematu tak jak my, najpierw realizacja pewnych celów potem zabawa PVP.

Szukamy osób sympatycznych z fajnym podejsciem do życia :)

Nie zależy nam na wiedzy umiejętnościach czy czasie po prostu abyś był i z nami dobrze się bawił i realizował wspólne cele.

Tek Tier jest wymagający i wszystko trzeba dobrze przemysleć przeanalizować.

W sumie mamy jedno małe wymaganie :

Kultura osobista, chodzi o to aby coś sobą reprezentować czasem nerwy każdego ponoszą ale rzucanie przy każdym słowie urewka nie bedzie nam pasować.

Odświeżam, wciąż poszukujemy 2 - 3 osób.

Już gramy na oficjalnym serverze mamy progres zapraszamy !

Odświeżam, wciąż poszukujemy 2 - 3 osób. 

 

Już gramy na oficjalnym serverze mamy progres zapraszamy ! 

Przepraszam ty grasz z nami??

Witam! szukam osoby chetne do gry w ARKA ,moje doswiadczenie jest male wrecz bardzo male jest to 60godz szukam takiej osoby co ma tyle doswiadczenia lub wiecej i ma ochote pograc razem

server moze byc obojetnie gdzie, wiek 20+ moje namiary na steam Gr0uth1

Witam! poszukuje osoby do grania może bym mógł pograć z wami mam 12 lat , ale jestem ogarnięty bo wiele oglądałem na yt i wiele też wiem prosze sie odezwać . Moje namiary na stram dziku372

Szukamy z dwoma kumplami osób do pogrania totalnie 4fun na dedykowanym serwerze, plan taki gramy se na luzie dopóki nie zbijemy bosów czy coś potem może jakieś public serwery albo DLC. Jak nie masz dystansu do siebie nie pisz. Chcemy znaleźć ,kumpla’’ z którym będzie można się pośmiać i pograć luźno w gierke +13. Namiary steam: Wiko

1lajk

Ja chętny

Mógł byś opisać swoje profilowe?

cześć nadal gracie ?
jak tak to jestem chętny