Szukam ludzi do gry od zera w ArcheAge Unchained

18 lat i masa czasu na grę. ^.^ Szukam od dłuższego czasu grę w którą warto zacząć (Według mnie) od początku i nie odstawać tak od reszty. :sunglasses: Wiadomo pojawiają się nowe serwery (Szybko umierały gdy zaczynałem grę) albo gry które totalnie mi nie odpowiadają. Dzisiaj prawdopodobnie będzie zapowiodziane ArcheAge B2P albo totalne zmiany na lepsze i zapewne wraz z tym nowy serwer. (Jeżeli nie to również mogę zacząć grę na oficjalu aktualnym) Więc szukam najlepiej grupki osób którzy mają ochotę pogadać (może być bez majka- czat, ale preferuje discord>ts3) i pograć na totalnym chillku bez spin. (Chyba że moment tego wymaga, nie koniecznie jestem zaznajomiony z gierką :stuck_out_tongue: typu jakieś pvp, raid itd) Mile widziana osoba która gra w różne gry online aby się oderwać czasem. :slight_smile:

Czekam na te informacje odnośnie AA i wtedy zdecyduje czy grać czy nie.

No i jak @Korleon1? Wersja b2p bez p2w z season passem (prawdopodobnie kosmetyczne nie ma info :C) i domkami dla wszystkich Ci pasuje? Bo ja będę grał na pewno tylko szkoda że dopiero za miesiąc ;/

Skąd info, ze za miesiąc a nie później ?

Możliwe że później albo i wcześniej. Uważam tak (Wcale nie musi być to prawda) bo na samym dole FAQ jest napisane że i do zwykłego ArcheAge jak i do Unchained jesienią dodadzą ogromny dodatek.

Zdecydowanie później, skoro pre-ordery będzie można ‘kupować’ dopiero jesienią.

Zobaczymy ile będzie kosztować

1lajk

To dziwne bo abonament na rok to ok 84.99 euro. a pakiet 3 miesięczny z limuzyną to 149.99 euro.

Na wszystko można naturalnie zarobić w AA bez wydawania kasy w realu dla ogarniających grę.

Jak ktoś będzie chciał pograć od zera, żeby poznać grę, to pisać priv, chętnie pomogę, nie wiem czemu ale ja akurat lubię expić w ArcheAge :smiley: Także jakby co pisać priv, najlepiej na fb-Heniutek Sandhacker :wink:
Do usłyszenia :wink:

za drogo się cenią :smiley: i za długo czekać trzeba

1lajk

Siemanko. Zbieram Doświadczonych jak i nie doswiadczonych Graczy AA do “Nowej” gry ArcheAge Unchained. Jak narazie zbieramy ekipe i razem zdecydujemy po ktorej stronie frakcji zagramy!. Jeśli jestescie zainteresowani grą z Doświadczoną ekipą to zapraszam na Discorda: discord.gg/aEzFHcs

Data%20premiery
Skąd te info o preorderach? :stuck_out_tongue:
Z tego co się dowiadywałem to około 11-13 września zawsze obchodzili poprzednie rocznice. (NIe jestem pewien)

Na razie trzeba poczekać czym będą się różnić pre ordery i czy nagle nie spadnie ilość graczy po paru tyg.

1594283_print-trimmed-1

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-unchained-deal-with-it/119716
Mamy doświadczoną ekipę i będziemy startować od zera.

Bezpośredni adres discord: https://discord.gg/SQrHYCD

Zapraszamy!