Szukam Ludzi do Gry

Jest f2p, z opcją kupna DLC.

Ja bym mógł pograć w DC, grasz f2p czy masz jakieś dlc kupione ?

A Czy bez tych Dlc Da rade pograć czy straszne ograniczenia i ile one kosztuja??

Ja jako że jestem graczem casualowym to gram bez, i jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, oczywiście znajdą się tacy co będą mieli inne zdanie. Co do DLC, każdy jednorazowy z tego co się orientuję kosztuje ok. 60zł, ale moim zdaniem lepsza jest opcja opłacenia sobie abonamentu na miesiąc (54zł), który automatycznie odblokowuje wszystkie DLC. Wpadajcie, spróbujcie, gierka jest na prawdę świetna. Ja gram na ps4, ale konsolowcy grają razem z pc.

No spoczko ja kiedyś grałem w DC i pare dlc mam m.in
Fight for the Light
Lightning Strikes
The Battle for Earth
The Last Laugh
Hand of Fate
Jak się pobierze dam znać

Jeżeli szukacie Ekipy do gry, to zapraszam do nas, chcemy stworzyć coś na dłużej. Gildię, która razem będzie przechodzić na kolejne tytuły, bazując na swoim doświadczeniu i zgraniu latami. Czerpiącej przyjemność z emocji i więzi wytworzonych w strukturach gildyjnych, która mogłaby odwzorować “rodzinną” atmosferę.

Zainteresowany?

Link do artykułu rekrutacyjnego poniżej.

Ekipa na lata

Magia okala nas bardziej niż się wydaje, wystarczy zrobić krok w naszą stronę…

Czekamy na Ciebie! :wink:

Ok to proponuje jakis TS3 Albo Discord tak jak Kolega wyżej napisał jeśli opcja utworzenia kanalu to chetnie wbijemy ja pobieram gre kto chętny to jakis komunikator i można zaczynać :slight_smile:

Ale mówicie cały czas o DCUO, Tak?

Tak

Super, to czekam na Was.

witam mam probłem z odpaleniem gry…

Widze że nie tylko ja mam ten problem

no ja wlaśnie tez i nie wiem co zrobic ;p

nie wiem jak Wam pomoc, spróbujcie odpalić grę jako administrator, jeśli nie podziała to Google.

Sigmar, wysyłam PM z nickiem PSN, chętnie pogram, która strona ? “ciemna” czy “jasna” ? :smiley: i jaki Mentor, to jest pytanie… Abyśmy się zgrali. Dodaj mnie do znajomych na PS4.
Pozdrawiam.

I jak tam Panowie, naprawiliście ten błąd?

Dzisiaj wykupuje subskrypcję, mam w planach założenie polskiej ligi, której w grze brakuje, także wszystkich zapraszam:).

Czy xbox również ma możliwość grania z graczami PC i PS? Jestem w trakcie pobierania, na razie będę testował grę na free acc, żeby nie wydawać bez sensu hajsu.

Nie, XBOX nie ma cross play.

Niestety nie ;/