Szukam ludzi do gry

Hey ostatnio wróciłem do gry w smite z kolegą i szukamy ludzi do wspólnej gry sam mam 25lvl kolega ma 4 jakoś wymagania to ts3 i podstawowa wiedza o grze ;P

W jakich godzinach najczęściej gracie?

Jak możesz to zaproś "Hesner".

Mam 26lv.. i kocham Serqet! :D

Gramy od 10 do 22 :P

Ja to bym z nimi nie grał.

szukam graczy do wspolnej gry jak cos zapraszać daniofordonPL :)

Mój Nick Pelgren

Odświerzam temat, sam szukam kogoś do gry. Głównie tryb areny,(solo to jakaś masakra), choć w inne też chętnie pogram.

Nick: Mimicrus

temat pełno na forum więc nie będę zakładał nowego, postanowiłem odświeżyć :) widzę Smite się rozwija zapomniałem ze pod nosem jest dobra MOBA

dlatego żę LoL'a już mam dosyć tyle tam dzieci i toxików że masakra, a więc jak w temacie chętnie pogram z aktywną grupką/klanem

mój nick Patroszini

Pozdrawiam

Również możecie dodać, nick: Rollomo, lvl: 14, podstawowa wiedza jest ^^

Jeśli chce ktoś zagrać w smite pisać na priv. :)

Zagram

więc jakaś ekipa będzie, super :) zaraz jak wrócę do Siebie do domu odpale Smite i po dodaje was:)

ps. SMITE naprawde poszedl w przod a jest dużo mnie toksycznych dzieci niż w LoL'u

zapraszam innych chętnym do wspólnej gry :) można nawet klaniki z tego forum założyć

Może i nie ma tylu toksycznych dzieci co w LoL'u ale gra z randomami nie jest zbytnio przyjemna. :D

Też moge zagrać nick: XaimePL lvl:30

Szukam Rowniez LvL 20 :) ExitePL

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Hey ostatnio wróciłem do gry w smite z kolegą i szukamy ludzi do wspólnej gry sam mam 25lvl kolega ma 4 jakoś wymagania to ts3 i podstawowa wiedza o grze ;P

Witam gram w smajciocha od bety, szukam do gry osób nie ważne czy umieją grać czy też gorzej im idzie lub chcą wrócić ze względu na epidemię :slight_smile:
Nick w grze Franek12