Szukam ludzi do jakiegoś mmorpg

Siema, ogólnie jestem już veteranem jeśli chodzi o mmorpg i grałem w bardzo wiele tytułów. Aktualnie jestem lekko wypalony i z reguły gry mnie szybko nudzą ale to głównie dlatego, że gram solo zawsze w mmorpg, moi znajomi niestety nie grają.

Dlatego szukam ludzi, którzy mają podobnie jak ja, chętnie zacznę grać w jakąś gierkę jak się znajdzie ktoś do wspólnej gry. Ale od razu mówię, że odpadają osoby co grają raz na tydzień bo to nie ma sensu.

jeśli ktoś by chciał to piszcie swoje propozycje gierek, pogadamy za i przeciw i się coś wybierze :slight_smile:

Jak będą jakieś fajne propozycję to chętnie się podepnę, sam czegoś szukam :wink:

Czekam na Blue Protocol oraz Throne and Liberty z racji tego, że gram na konsoli PS5 - ale te MMORPG podobno mają mieć crossplay. Jak jesteś chętny to możemy pograć razem jak gry wystartują. Pozdro.

też mam ps5 ale ogólnie wolę na PC grać w mmorpg, na konsoli grałem tylko chyba w multiversus i Bless unleashed :smiley:
Zapomniałem dodać ważne info, dla mnie wchodzą w grę tylko gry które mają PvP :slight_smile: nie gram ogólnie w gry bez pvp bo fajnie się czasem pozabijać trochę.

Co do Throne i Liberty to śledzę to ale nie mam dużych nadziei, wygląda jak mobilka. No i te gry pewnie nie wyjdą u nas jeszcze przez jakiś czas niestety.

mnie ciągle ciągnie żeby wrócić do WoW Classic Era ale sam nie wiem. Ostatnio grałem też w AION Classic Eu ale ta gra trochę traci wraz z levelem, zaczyna się fajnie normalnie a potem jakieś krainy z gówna, latanie jakieś cuda, bieganie zajmuje 3/4 gry.

Atlantica online - nowy rodzaj PvP bo nie liczy sie tam klikanie tylko taktyka,
Orna - mobilny rpg sporo polakow gra fajnie rozbudowany rok zabawy minimum i jest pvp wszędzie bo da sie przejmować tereny od innych graczy z całego świata .

co do reszty może odpocznij od zwykłych mmorpg bo ja jestem na tym samym etapie cyferki mnie nudza gdy patrze na ekran i tylko to sie zmienia a większosc gier jest “solo” gra przeważnie ( bdo. wow, albion ff etc etc) głownei ciągle solo sie gra potem tlyko chwlaisz sie itemkami albo polujesz na ten jedyny ostatni .
Jeszcze walhammer online ale to oficial priv server jedyny jaki został fajne bo PvP można od 3-5 lvl ? nie pamiętam i tym można Lvl up ani razu pve nie trzeba ruszać. mimo grafiki pvp jest mega.
Rift pvp to samo jak wyżej grafa już stara ale od 10 lvl można lvl up samym pvp czy 15 juz nie pamiętam dokładnie , dobra zabawa .

conqeur blade fajne jak gra sie jak w lola wchodzisz 20 min pobawisz sie i wychodzisz zapominasz ( połączenie rpg ze strategia ) sporo polaków gra.

w sumie tyle nie licząc oczywistych wow, albion czy ff gdzie PvP można wszędzie znaleźć mniej lub bardziej zbalansowane. Ja osobiście dziś zapodałem wowa znowu od 1 lvl do 20 sprawdzam czy chce mi się po raz 100 grać w to “cos” Soulstone survivors fajna a steam .
a jak lubisz wyzwania etc to polecam dla zabawy

Też szukam czegoś ciekawego.

Chciałem wrócić do Archlorda na serverze Archonia ale nikt z Polski się nie odezwał.
Aktualnie ściągam Guild Wars 2 :smiley:
Jak masz jakąś ciekawszą gierkę - również ją rozważę. Napisz priv z nickiem do discord :smiley:

Jak dla mnie każda mobilka albo mobilko/PC odpada.

w Atlantica online bym chętnie pograł ale wątpie że się ekipa znajdzie :slight_smile:

Grałem kiedyś na tym privie warhammer return of reckoning, fajna gierka podobna do wowa, priv jest stabilny i stoi od lat, ma między 500-1000 graczy więc spoko. Ale jakoś nigdy się nie wkręciłem w to bardziej bo solo grałem i nie miałem gildii. Tak tam są strefy pvp chyba od levela i ludzie piszą że właśnie na low level jest najfajniejsze pvp. To jest nawet jakiś pomysł i jak by była ekipa to mogę w to pograć

ja ogólnie teraz grałem w sporo singleplayerów i dlatego mi się chce już do mmorpg wrócić :slight_smile: przeszedłem sobie Final Fantasy 16 i jeszcze w kilka gierek innych sporo pograłem.

grałem kiedyś w archlorda ale to nie wiem z 15-20 lat temu może :smiley: podobał mi się z tego co pamiętam i miał pvp. Ciekawe jak to teraz wygląda.

Guild Wars 2 dla mnie odpada, kiedyś to kupiłem jak jeszcze płatne było i nawet spoko się grało ale to taka gra wydmuszka dla mnie, tam nie czuję progresu za bardzo, ot zrobić co jest na mapie i tyle. PvP wszyscy tam chwalą a mi się nie podobało, strasznie nieczytelna gra jak dla mnie. Guild Wars 1 jest dużo lepsze, ostatnio nawet grałem trochę rangerem i było sporo ludzi :slight_smile:

Mam propozycję gry dla graczy tęskniących za starymi czasami. Ragnarok Online w starym dobrym wydaniu. Wraz z grupą znajomych wróciliśmy do Ragnaroka po wieloletniej przerwie. Tydzień temu założyliśmy Polską gildię. Obecnie jest nas ponad 20 osób. Serwer przyjemny z populacją na poziomie 400 osób online i 500 wystawionych sklepików. Dla zainteresowanych wklejam adres strony serwera. Na niej są wszystkie istotne informacje.
https://uaro.net/cp/
W sprawie zaproszenia do gildii pisać do Albinos, Wsparcie lub Rixi.

Mam radę, a bardziej uwagę dla autora i innych osób, szukających ludzi do gry po za nią. Scenariusz zazwyczaj wygląda tak, znajdziesz 10 osób chcących wrócić do czasów pięknych przygód w MMO, 5 osób odpadnie zanim jeszcze wybierzecie grę. Jesteśmy trochę rozpieszczeni przez czasy w jakich żyjemy i dlatego też jesteśmy wybredni. Będzie “a nie bo to średni mi się podoba”, “a bo to jakieś anime gówno”, “a bo to trzeba zapłacić” itp. itd. dyskusja będzie chwilę trwała, a połowa w tym czasie się wypisze, bo i słomiany zapał to też powszechne zjawisko. Następna faza, to “to nie jest to” kolejne 2-3 osoby odpadną już w grze, bo już nie potrafią się bawić jak kiedyś, nie mają tyle czasu, ciężko się zgadać, a to ktoś z lvlem ucieknie albo zostanie. Zostaniecie we 2-3 i stwierdzicie, że nie ma sensu we dwóch w to grać i cały plan w pizdu.

Dużo lepszą opcją jest znalezienie ludzi w grze. Odpalasz grę, która ma dla Ciebie potencjał, jak już ograsz się i wiesz, że gra Ci się podoba i spełnia oczekiwania szukasz gildii, raczej w każdej grze istnieje polskie community, a w nim ludzie “stabilni” którzy już grają w to od miesięcy bądź lat, którzy są dużo bardziej zgraną grupą. Wystarczy przeboleć te kilka godzin, kilka dni samemu i nie oceniać gry w pryzmacie “nudno się gra samemu”. Dołączysz do istniejącej grupy i znajdziesz tam ludzi do wspólnej gry. As simple as that.

Jak już chcesz znaleźć “znajomych” przed rozpoczęciem gry, to poszukaj tu ogłoszeń gildii w konkretnych grach, albo zapytaj ludzi czy mają gildię do której cię wciągną. Raczej nikt nie ogranicza się na lvl postaci/staż w grze przy przyjmowaniu do gildii.

1lajk

Siema mordeczko, jesli lubisz przy tryhardowac to zapraszam na pw i dam Ci link na dc to pogadamy o pewnej gierce : )

Ja mam podobnie z tym, że mam pracę która ma nienormowane godziny pracy. Czasami pracuje 6h, czasami 14 i nie mogę w sumie z nikim grać, bo jestem w domu o różnych porach.

zarzuć tytuł tutaj bo może z miejsca odpada :slight_smile:

Aktualnie jak mam chwilę, to gram w wowa na retailu. Może i rozgrywka średnia, ale za to drogo. Ale mam co robić, sprawia mi to przyjemność i se gram :wink:

Nie rozumiem problemu. To, że nie gra się w stałych godzinach i codziennie nie znaczy, że nie można grać z gildią. Wiadomo, jakaś część aktywności odpada, mówię tutaj o staticach, które wymagają gry 16-22 w dni robocze XD, ale dalej wiele ludzi potrafi grać w MMO w sytuacji podobnej do twojej. Ja np. gram o różnych porach, raz wcześniej, raz później, czasami w środku nocy. Wystarczy dobierać aktywności do sytuacji. Jak wiesz, że będziesz we wcześniejszych godzinach to wystarczy się zgadać i nawet można siadać do progressowania highendowego contentu. Jak masz godzinkę, albo grasz w porach kiedy nikogo nie ma, to akurat ogarnij sobie aktywności solo.

i co, nikt nie chce w nic grać? :smiley:

niedługo chyba wyjdzie AIKA online, taka stara gierka, ja takie lubie.

Tu chyba nawet nie chodzi o to że nikt nie chce grać.
Po prostu nie ma w co.
Albo są same oklepane tytuły co się już przejadły każdemu, albo jakieś gówna w które nie ma sensu grać. (Albo oba naraz)

Z przyjemnością w coś pogram :D.
Discord: nudny

napisałem do mayyuio, ktoś jeszcze jest faktycznie chętny czy tylko udaje ślicznego? ;D

Napisz w co, to pomyślę

ustalamy akurat na discord w co chcemy pograć, wbijaj