Szukam ludzi do tworzenia gier

Tak jak w temacie szukam ludzi do wspólnej nauki tworzenia gier mmorpg i nie tylko. W swoim portfolio mam już kilka małych produkcji ale żadnej jeszcze pełnoprawnie nie wydałem na np. steam. Plan jest, aby wspólnie stworzyć grę, którą można umieścić na tego typu platformie (ewentualnie sklep play android). Przewidywany silnik to Unity. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu, dc: Act1ve#1277.

Łap tu link do discord ziomka z Ameryki, który tworzy od podstaw silnik do Unity(setup wizard) jest co prawda w alfie ale na biężąco dokonuję zmian w źródle więc jest progres z dnia na dzień.

TU LINK DO ANYRPG:

Hej Panowie, czy udało wam się znaleźć chętnych do stworzenia gry?

W sumie byłbym nawet chętny. Programuje robię game design i mogę się zająć fabuła.

W formie hobby na weekend ewentualnie po pracy w tygodniu.

Dajcie znać jak dalej macie ochotę.

Trochę późno :smiley: Bo ten post na pewno nie jest z kwietnia 2022 :wink:

Nie ma to jak uczyc sie tworzenia gier na najtrudniejszym gatunku mmorpg gdzie failuja firmy ktore maja budzety milionowe xD

Act1ve#1277 na discord nieaktywny od dwóch lat hehe

Failują firmy łase na kasę, które wypuszczają gówno, które nie można nazwać nawet early accesem. Jeśli ktoś ma wizję i chce ją ciągnąć aż do końca, to dlaczego nie?

Widze że nie wiesz nic o rynku MMORPG, te gry failuja nie daltego ze byly lase na kase (ale to tez) ale dlateog ze MMORPG to ciezki gatunek do stoworzenia nawet przez Triple A studio, jedne bug i brak natychmiastowej reakcji moze zaprzepascic cala gre… Przestan czytac naglowki clicbaitow i na nich opieraj swoją wizje świata, tylko zresearchuj troszke temat ;p

To teraz mi powiedz skąd ty bierzesz swoje informacje.
I nigdzie nie napisałem, że mmo to łatwy gatunek do stworzenia, bo dla przeciętnego kowalskiego i mario, czy inna tibia są trudne do stworzenia. Ale mając ogromne nakłady finansowe, mnóstwo ludzi i feedback od testerów, można spodziewać się trochę więcej niż dziurawa gra, która jest zalewana przez cheaterów w pierwszym miesiącu od startu. Ehem, New World…

Z doświadczenia w zawodzie :> ?

Więc skąd ja mam brać te informacje, skoro nie pracuje w zawodzie?
I czy źle napisałem?