Szukam ludzi do wspólnej gry (ważne info)

Szukam osób, z którymi będę mogła grać regularnie, codziennie, w miarę jednakowym składzie. Chodzi o team, który mógłby grać wspólnie i razem uczyć się gry. Gram zazwyczaj w godzinach 21-23, czasami wcześniej (to akurat kwestia do dogadania się). Wymagam ogarniania jedynie podstaw rozgrywki, żeby nie zaczynać od całkowitego zera. Gram na pozycji offlaner. Piszcie w temacie lub na PW, a jeszcze dzisiaj się złapiemy.

A byłabyś zainteresowaną zwykłym graniem w ciągu dnia? :) Bo team już mam, ale rzadko kto jest w ciągu dnia żeby pograć.

Jestem jak najbardziej za grą w ciągu dnia. Podeślij mi nazwę swojego konta Steam :).

Mhm ja zawsze jestem w grze od 16 tej do 20 tej. Tak 4h dziennie bo lata mam i inne obowiązki mam ;),

Arias, nie poszukuję początkujących graczy do gry.

Ja w sumie mogę grać w godzinach wieczornych~ Aktualnie gram sobie tak rekreacyjnie, żeby nie zapomnieć co i jak, jednak za sobą mam już kilka lat. Q: Gram raczej na supp

Steam: nvminer

Mnie już masz na steamie :) Dobijacz creepków.

Zaproszenie na Steam już poszło,gram codziennie i jak na razie mam 15 lvl :)

Gram generalnie wszystkim :)

Szukam osób, z którymi będę mogła grać regularnie, codziennie, w miarę jednakowym składzie. Chodzi o team, który mógłby grać wspólnie i razem uczyć się gry. Gram zazwyczaj w godzinach 21-23, czasami wcześniej (to akurat kwestia do dogadania się). Wymagam ogarniania jedynie podstaw rozgrywki, żeby nie zaczynać od całkowitego zera. Gram na pozycji offlaner. Piszcie w temacie lub na PW, a jeszcze dzisiaj się złapiemy.