Szukam ludzi

Jestem całkiem nowy w docie, mam 20h przegranych, głównie supportami, szukam paru osób z którymi mógłbym pograć, bez specjalnego ciśnienia na ciągłe wygrywanie, czysta zabawa, tak żebyśmy mogli się pośmiać, bez zbędnych spin. Mam 20 lat, skajpy czy inne ts mam (nie mam kanału na ts :

pewnie, że można pograć ja mam przegranych 13 gier także można pograć razem. Pisz skype: galloss66

Podrzućcie swoje steamy to też mogę pograć :)

Jakby co również mogę pograć nick Fromdesert

wysłałem zaproszenie, ale Ty masz z tego co widziałem ponad 800h, całkiem sporo w porównaniu do nas ;p

Nie graj supportami na razie. Mała szansa, że szybko przestaniesz grać z warzywami. Graj mida ( pickuj razory, tinkery, storm, ember spiryty, czy co tam chcesz), albo jakieś op ścierwo na safe lane typu trolle, juggi, albo i voida nawet. Robisz gierki 30/0/0 i po paru meczach jesteś na very high skill.

jestem świeża, przegranych 19 meczy, też możecie dodać :)

Nie gram ze słabiakami.

warn_ico.png
Offtop
~Leman

jeśli ktos chce pograć to PW :)

posiadam kanał TS

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Jestem całkiem nowy w docie, mam 20h przegranych, głównie supportami, szukam paru osób z którymi mógłbym pograć, bez specjalnego ciśnienia na ciągłe wygrywanie, czysta zabawa, tak żebyśmy mogli się pośmiać, bez zbędnych spin. Mam 20 lat, skajpy czy inne ts mam (nie mam kanału na ts :