Szukam Mangi - Comedy

Hej

Jak w temacie szukam mangi.
Manga ma być przede wszystkim śmieszna. w jaki sposób? a bo ja wiem… lubie sarkazm. lubie głupi humor. lubie humor sytuacyjny… nie wiem serio:) jeśli coś co czytaliście was bawiło dajcie tytuł poczytam sprawdze. Przy okazji dajcie znać po ilu mniej więcej odcinkach mam śmiechnąć. wiem że niektóre komedie chwile się rozkręcają więc nie chce się zniechęcić na starcie.

Z tego co mi się podobało. W kolejności od najlepszych (w mandze jestem dość nowy. po obejrzeniu większości anime wartych obejrzenia skierowałem się w stronę czytania)

  1. Absolutnie kuriozalna manga Horimiya.
  2. Zaraz za hori - Winter Moon
  3. Tomo-chan wa Onnanoko!
  4. Tamen De Gushi
  5. Save & Load no Dekiru Yadoya-San
  6. Bonnouji

Jako bonus… Znacie jakieś fajne mangi Yuri?
Czytałem : Tamen De Gushi, Sasameki Koto, Kase-san, Hana to Hoshi, Girl Friends.
Jakieś jeszcze godne polecenia z tego gatunku?

Kigurumi doskonale sprawdzi się też w przypadku balu przebierańców, imprez osiemnastkowych, urodzin, czy innych wydarzeń, na których obowiązuje z góry ustalony, niekonwencjonalny strój. Jest to skuteczna w swej prostocie alternatywa dla popularnych przebrań – polish na pewno zrobi wrażenie. Co więcej, onesie nie krępują ruchów, są elastyczne i bardzo komfortowe. kigurumi jednorożec Czy można chcieć czegoś więcej? Już teraz wybierz dla siebie jedno z naszych kigurumi!