Szukam mangi

Kochani moi szukam konkretnej mangi, którą czytałem jakiś rok temu i nie umiem sobie przypomnieć tytułu.

Z historii pamiętam urywki. Ogólnie główny bohater jest jakoś w wieku 16-18 lat i zawsze był w cieniu swojego starszego brata. Pewnej nocy spotyka faceta który daje mu do wyboru albo poderżnie sobie żyły i obudzi w sobie swoją reinkarnację albo niech żyje dalej w swoim świecie. Główny bohater bez zastanowienia robi to co mu kazano i odkrywa że jest reinkarnacją największego złodzieja na świecie. Potem poznaje jak wygląda świat tak naprawdę że część ludzi jest reinkarnacją wielkich osobistości i zależnie od tego czy to były reinkarnację osób zdolnych czy wielkich zbrodniarzy taką drogę potem wybierają. Potem oazało się że jego brat zrobił to samo wcześniej i był reinkarnacją Leonarda da Vinci. W późniejszym czasie wiem że wystąpiły takie osoby co były reinkarnacją Newtona, Einsteina, Hitlera, bracia Orville.

Tylko tyle pamiętam ale może ktoś to kojarzy i dziękuję jeśli ktoś jest w stanie podać tytuł.

Właśnie dostałem tytuł na discordzie więc, jeśli kogoś to zaciekawiło to manga nosi tytuł:
Reincarnation no Kaben