Szukam miłych i dorosłych ludzi

Cześć!
Szukam grupy ludzi (lub też pojedyncze osoby) do pogrania w coś… sugestie mile widziane. (Raczej jakieś meczówki, acz dobrym MMO też nie pogardzę) Byłoby fajnie znaleźć kogoś w podobnym wieku - koło 30. Fajnie jakby te osoby były dorosłe, cierpliwe, miłe i wyrozumiałe.

Trzymajcie się :wink:

Jaki sposób komunikacji?

Prywatna wiadomość na forum to dobry początek. Później się już jakoś dogadamy

Sorry mordo, ale nie sposób się nie chichrać jak szukasz “dorosłych” graczy.

Gracze to uciekinierzy do krainy marzeń, większość ma syndrom dorosłego dziecka, jak ktoś gra bo czuje że musi to oznaka nie radzenia sobie i nie posiadania celu życia, a nie żadna dorosłość.
Np ja też mam 30 lat ale dosłownie rzygam towarzystwem graczy czy tam innych uciekających od rzeczywistości ludzików, nie zrozum mnie źle, też czasem pogram z braku laku jak mnie jakaś depresja złapie z różnych powodów, ale gracze ogólnie to ścierwo.
Prawde mówiąc to ja gram TYLKO i wyłącznie jak się napije albo napruje antydepresantami czy coś.
I tak samo podchodze do innych graczy, na bank są jacyś poniżej poziomu, nigdy nie spotkałem normalnego człowieka online.

Poza tym, niedorośli do odpowiedzialności ludzie czyli np gracze, są bardzo cenionymi na świecie niewolnikami systemu. Generalnie dlatego ze nie robią nic sensownego i nie stawiają oporu przed degeneracją nawet.
Większość jest podatna na hipnoze i nawet o tym nie wiecie że jesteście zahipnotyzowani jakimiś bezsensownymi ideami i światełkami…
Wydaje się przyjemne granie, ale z boku jak się na to patrzy to jest smutne i to bardzo.
Czarne lustro was wciąga

Piszę to chłop co ma depresję xD

Mordo ja widzę, że ty masz większe problemy niż 90% tych graczy których opluwasz.

Dokładnie typ uważa że granie to już ino po prochach i same debile, a co jak sami widzimy nie reprezentuje lepszego poziomu :stuck_out_tongue:

Granie to ucieczka od rzeczywistości bo to przecież tym ma być :smiley: tak samo jest z filmem czy książka jednak na grę masz większy wpływ a jak nie ma w nich misji to jeszcze większy. Do tego dochodzą ludzie z którymi żyje się różnie także jest to zdecydowanie ciekawszy relaks od tv, książki.

Też mam 30lat i w starych grach takich ludzi można często spotkać. Ale nie wiek się liczy a kto jakim jest człowiekiem.

Czyli ludzie którzy uciekają do krainy marzeń w grach - są niedojrzali i nie radzą sobie w życiu.
A jeśli ktoś ucieka “do kieliszka” lub bierze antydepresanty - to co to może oznaczać?

Aż się chce zapytać, co z tymi którzy i piją, i ćpają antydepresanty i do tego jeszcze uciekają do krainy marzeń w grach. :wink:

Jeśli koło 30-stki, to może jeszcze znajdziesz, ja mam 50 lat i moi rówieśnicy są zbyt mocno zajęci spłacaniem kredytów itp sprawami. Więc muszę grać sam :slight_smile:

fohobo typowy debil który psioczy na każdego kto ma inne zainteresowania niż on xD

Hej. Jeżeli coś znajdziesz to chętnie bym się podpiął, bo opis mi bardzo odpowiada. Ewentualnie możemy na PW pomyśleć o czymś wspólnie, jeżeli jeszcze nic nie znalazłeś.

1lajk

Podpinam się

1lajk

Też się piszę

Co powiecie na wspólną grę w wowa? :smiley: Nie gram jakoś dużo, bo po pracy mam czasu może na dwie godzinki, trzy. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to możemy się zgadywać na jakieś wspólne wypady po azeroth.

Podpinam się również. Jak nawet nie uda się znaleźć gry odpowiadającej każdemu to taka minispołeczność byłaby spoko.

Ja praktycznie gram tylko nocki z soboty na niedziele i z niedzieli na poniedzialek, wiec raczej bedzie ze mna ciezko ;D

No trochę tak :smiley:
Ale ogólnie tak sobie myślę, że jeśli nie ma się po prostu znajomych ze świata realnego, to ciężko się zgadać na konkretną godzinę. Chyba, że wszyscy pracują na rano na przykład.

Czesc, zapraszam do gry na Atmosphere Conquer, prywatny serwer do Conquer Online 1.0
https://atmosphereconquer.com/





Filmy z war :slight_smile:
Przegrane :


Wygrane :