Szukam MMO albo RPG z rozwojem typu "im więcej używasz tym masz większe doświadczenie"

Hej witajcie. Chodzi mi o taki rozwój jak np. w Skyrim - walczysz dwuręcznym mieczem - rośnie ci doświadczenie w mieczach dwuręcznych, otwierasz zamki - rośnie ci doświadczenie w otwieraniu zamków itd. Coś takiego jest w New World co mnie bardzo cieszy ale może możecie podpowiedzieć inne tytuły? Niekoniecznie MMO aczkolwiek chętnie.

Może The Elder Scrolls Online? :slight_smile:

1lajk

Sprawdź Albion Online - cała gra jest oparta na tym pomyśle i jeśli to twoje jedyne/główne kryterium to raczej będziesz zadowolony :stuck_out_tongue:

1lajk

Skyrim?

No niestety gierka nie siadła :slight_smile: chociaż nawet miesiąc opłacałem abonament :wink: początek był okej ale potem jakoś hype zjechał…ale dzięki za przypomnienie…

Tak jak pisałem w poście :slight_smile:

Tam nie ma takiego rozwoju z tego co kojarze…

Tibia
Runescape
Wurm online
Haven & hearth
http://www.salemthegame.com/

ogólnie sandbox mmo

1lajk

Legends of Aria.

1lajk

Może skyrim z modem skymmo albo eso inne gry betehesdy.

1lajk

Gościu słuchaj… Serio posłuchaj MORTAL ONLINE
Masz identyko wszystko jak w skyrim (po za grafika bo to bardziej morrowind/oblivion) masz mega pvp I zajebisty craft
Biegasz wbijasz atletyke
Walczysz wbijasz jakąś broń
Crafcisz wbijasz craft
No tak samo jak w TES

1lajk

Albion Online jedyny sensowny wybor na ten momet moim zdaniem grafika nie powala ale rozgrywka jest kozacka nie ma robienia jakis durnych questow dla dzieci z dalnem tylko non stop napierdalanka. Naprawde polecam

2lajki

to ja dorzucę tylko Ultima Online