Szukam mmo do zarabiania

Przymalym nakladzie finansowym to i w gw2 mozesz zarobic ale bardziej na ebay. Otoz potrzebowal bys dodatek pof i 1 sezon lws4. I na istan farmisz w grupowych eventach… Nawet skilla czy eq nie potrzeba. Na miesiac farmiac jestes w stanie z jednego konta sprzedac 2000g (jest limit wyslania 500g/tydz). Na ebay stack 500g to ok 110zl. Na istanie farmiac 1h mysle ze ze 30-40g bedziesz mial.

No chyba faktycznie za dobry nie będę. Ale fajnie by było czasami coś zarobić. Ja nie pytałem jak zarabiać tylko w jakich grach :slight_smile: Właśnie w popularne gry grałem. Ale tylko te f2p. Np Aion jakiś rok. I już zaczynałem lepszy gold mieć kiedy rozwalili grę.

Kolega chyba czyta w myślach :slight_smile: . Właśnie się zastanawiam nad gw2. Ale w wersji free nie wiem czy jest sens zaczynać.

W wersji free nic nie zarobisz, poza tym handel goldem jest tam mocno risky - ArenaNet szybko wyłapuje handlarzy goldem więc musisz liczyć się z tym, że zarobisz bana i będzie trzeba zrobić nowe konto pod handel i tak cały czas.

Generalnie na MMORPG zarabia się w dzisiejszych czasach po prostu słabo. Jedynie Wow oferuje tutaj duuuże możliwości, sama znam kilka osób co wyżywają z WoWa i zarabiają zdecydowanie więcej niż najniższa krajowa (średni zarobek to nawet i 8k zł miesięcznie), no ale tu musisz mieć skilla, spore pojęcie o grze i mnóstwo czasu. No i oczywiście należy pamiętać o opłacaniu abo (na początek może być to problemem, potem to już drobniaki)

Więc jeśli liczysz na to, że zahaczysz się w jakiejś grze i zaczniesz wykręcać pieniądze już po tygodniu to niestety wróć na ziemie. Teraz by dorobić się w necie to trzeba się mocno nagimnastykować i granie w gry akurat nie są w topce sposobów na zarabianie.

Sorki za offtop. Rozmawialiście o POE. Ktoś orientuje się, czy wersja na xbox jest taka sama jak na PC? W sensie, czy jak gram na konsoli i coś wyfarmię to mogę sprzedawać tak samo.

Przecież stale tu zaznaczam że nie chodzi mi o łatwe typu tydzień itd. I że lubię pofarmić. Ale przyznaj że np taki 1 zł za pół roku grania to gruba przesada :slight_smile: . Bo tyle to ja bez trudu wyciągnę na klikaniu w reklamy za 1 grosik :slight_smile: . Granie jako zarobek ma 1 przewagę. To zależy od ciebie ile ugrasz. A nie jak w przypadku innych sposobów od naganiania ludzi, którzy wcale nie chcą robić tego na czym ty zarabiasz ani zlecać ci nic.

Skoro w gw2 banują to nie wiem. Może zacznę z tym okropieństwem zwanym tibia.

Ja bym próbował jakieś priv servery w metinie albo low exp priv servery na tibii podobno na pierwszych dniach da się nieźle zarobić ^^.
Problem ze starymi grami jest taki, że dewaluacja pieniądza jest tak olbrzymia, że musisz grać 10 godzin żeby zarobić np. 5 złoty.
Np. w takim OSRS 1m to +/- 15 centów. I można zarabiać po 1-2M na godzinę.

hmmm. Z 1 strony 5zł to już coś i fajnie by było mieć za granie na luzie. Ale z 2 to faktycznie mało.

Płatnych gier na razie nie ruszam bo nie mam kasy. Więc jeszcze gorzej. Nie orientuję się jeszcze co gdzie ma nowy serwer. Ale śledzę jakie gry wychodzą nowe. To może tu dam radę. Tylko na razie same płatne i mobilne wychodzą ostatnio :slight_smile: .