Szukam mmo do zarabiania

Cześć
Pytanie niezwiązane z poprzednim.
Szukam mmo do zarabiania. Znacie jakieś?
Chodzi mi o to że ja i tak gram więc pomyślałem że dobrze by było coś na tym zarobić realnej kasy. Lubię farmić o ile to przynosi zyski więc to nie problem. Nie chodzi mi o to żeby się tak utrzymać ale coś dorabiać. Najlepiej żeby to było w miarę proste.

hmmm. Ale ja myślę dopiero o czymś na start. Czyli nie mam funduszy żadnych. Potrzebna mi gra gdzie zacznę od 0 bez płacenia i coś na tym zarobię :slight_smile: . Czyli gra f2p

Na f2p nie da się w żaden sensowny sposób zarobić, chyba, że na boostowaniu ludzi w LoLu na rankedach, no ale to samemu trzeba reprezentować jakiś poziom i umieć w to grać :stuck_out_tongue:

W Wowie wykręca się niezły hajs na boostowaniu ludzi, no ale tam płaci się abo no i nie jest to do końca legalne… (mówię o boostowaniu za real hajs, a nie za golda w grze)

Ponoć w Trove na sprzedawaniu Fluxa można też sobie nieźle dorobić, ale oczywiście za to banują i skuteczność banów Trion ma całkiem niezłą - nawet taki jeden Polak niedawno zarobił za to bana. Pomijając fakt, że Trove jest gierka wymierającą i tłumu klientów po prostu nie znajdziesz.

1lajk

Ja ze swojej strony polecę prywatne serwery Metin2 :slight_smile: Gdy się znajdzie jakiś serwer który dopiero wystartowal / wystartuje za jakis czas mozna zarobic naprawde dobre pieniadze w kilka dni… Ja grajac na takim vesterisie ktory wystartowal chyba z 2 tyg temu w ciagu 4 dni gry od startu zarobilem 100zł nie wkładając w to ani grosza, chętnych do kupna przedmiotów/kont za realną gotówkę jest naprawdę sporo… możesz ich szukać np na grupach na facebooku albo forach :smiley: także polecam :wink:

2lajki

Nie chce cię zniechęcać ale bez botów i no lifienia nie da się zarobić jakiś poważnych pieniędzy (mam na myśli coś w stylu 1-2k na miesiąc)

Bez urazy ale jak masz farmić po 3/4/5godzin dziennie przez miesiąc za psie 300/400zł to może lepiej pójdź do pracy? Lub świadcz jakieś usługi sąsiedzkie albo u rodziców umów się by dawali ci kasę za robienie czegoś lub pracowanie z nimi. Na pewno coś znajdziesz w taki sposób lub inny. A co jak co już lepiej skosić pare trawników w tydzień i zgarnąć te 400zł za kilka godzin roboty w tygodniu jak farmić bezmyślnie po 3/4/5h dziennie jak grać dla zwykłej frajdy xd Teraz jest jesień a potem zima to tym bardziej łatwo o usługi sąsiedzkie jak wyprowadzanie psów, grabanie liści czy potem odśnieżanie i solenie dróg, a to tylko kilka przykładów jak można zarobić, były wybory to mogłeś na kilka tygodni mieć wypas pracę w roznoszeniu ulotek wyborców, zawsze pełno nowych osób na ten czas potrzebują a praca raczej jest prosta i było ciepło.

I w ogóle wiem jak farmienie dla kasy jest męczące i irytujące jak robisz to wiele godzin codziennie, znałem kiedyś w metin 2 rodzinę mama, tata i córka. Farmili codziennie tata i mama po 10/12h po to by zarobić w sumie marne 4000zł razem i to na lewo czyli do emerytury im się nie liczyło ani do niczego. A psychika jednak siada po kilku miesiącach takiej pracy a potem jest problem z normalną pracą bo przyzwyczajasz się tylko do siedzenie i bezmyślnego klepania bez przyjemności a z przymusu co potrafi jednak zniszczyć w końcu każdą osobę.

2lajki

Jakby zarabianie w ten sposób było proste to każdy by tak zarabiał. Większość gier oferuje zarobek na stronach typu allegro, ebay przy sprzedaży golda czy itemów z gry, ale dany tytuł trzeba ograć, poznać i maniaczyć dużo. Swego czasu, kiedy miałem wolne kilka mscy i cały czas świata to zarabiałem w AA. Teraz nie wiem jak to tam wygląda. Przy czym bardzo długo poznawałem samą grę i nie było to proste, ale bardzo wymagające. Niemniej jak mówię, nigdzie nie jest to proste. Daruj sobie jeśli szukasz łatwych metod zarobku. Miałem kumpli, którzy skończyli w ten sposób jeszcze bardziej spłukani, obici albo w pierdlu. Weź się lepiej za pracę i rozwój osobisty, o wiele lepiej na tym wyjdziesz w długim okresie czasu. Ten czas przeznaczony na farmę w grze możesz poświęcić na naukę czegoś nowego. W końcu na tym zarobisz, a przy okazji poznasz fajnych ludzi. To najlepsza rada jaką mogę dać, wyniesiona z doświadczenia.

Nie byłbym tego taki pewien. W tydzień siedzenia non stop na początku ligi HC w POE miałem currency warte dobre 500zł xD problem w tym że mało kto to kupuje z tego powodu że dużo ludzi sprzedaje marne 1 ex i tak zbiera im się 100exów i potem strony nie chcą tego kupować xd ale jak byś nawiązał stałą umowę z taką stroną to miałbyś spokojnie dużo pieniędzy tyle że trzeba jednak umieć grać a ja mam dobre 1000godzin na samym HC xd Już nie wspominam o tym że jak by ci mirror wypadł to nieważne jaki etap ligi to i tak zgarniasz zazwyczaj kupe kasy, czy za mega rare itemy lub kolekcjonerskie. Poe to chyba najłatwiejsza gra jeżeli chodzi o to, bo kiedyś nawet wymieniałem currency na przedmioty steam które sprzedawałem i zarabiałem kase na inne gry, ogólnie to polecam bo lepszego sposobu chyba nie ma w żadnej grze.

Jeśli chodzi o Poe to z tego co się orientuje na sc dominują trade boty ale jak lubisz większość czasu siedzieć w ho po prare godzin dziennie i flipować co się da to okej, ale to nie jest już f2p musisz zainwestować w stash taby ect.
Można też farmić buriale dla hh jako mf ale na początku ligi zabawa w mf gear nie jest tania.

Ujmę tak farmienie dla kasy. Jedną z form kar w chyba chinach jest kara więzienia i farmienie golda w wowie przez miesiące xD Więc nie, nie ma czegoś takiego jak farmienie codziennie kilka godzin dla przyjemności po to tylko by zarabiać kasę a nie się bawić.

1lajk

Dlatego farmi się na HC ligach. Znacznie lepsze zarobki, znacznie lepsze ceny sprzedaży i znacznie więcej chętnych. Jak w pierwszy tydzień ligi czy góra dwa wyrobisz się i zarobisz dziesiątki jak nie setki exów i masz umowę to nawet kilka tysi za to ludzie do wypłaty mają, a robisz to po prostu grając dla przyjemności i nikt nie zmusza ciebie do bezmyślnego farmienia spota w nieskończoność. No i rzecz jasna nie wymaga się żadnego wkładu własnego pieniężnego by być top 1 osobą zarabiającą na serwerze.

Podsumowując. Farmienie golda to największe gówno jakie można sobie zrobić na własne życzenie. Albo grasz w grę którą kochasz i robisz to przy okazji grając albo nie robisz tego wcale bo inaczej zniszczy to ciebie i twoją psychikę wcześniej czy później. Lepiej znajdź pracę dorywczą w okolicy lub pracę sąsiedzką albo grę którą pokochasz i przy okazji da ci ona opcje zarabiania kasy robiąc to co kochasz w tej grze a nie farmiąc jednego spota w nieskończoność tylko dla kasy i marnych 300/400zł miesięcznie.

Ja grając w Warframe nieźle dorabiałem przez allegro, ale grając dla siebie, sprzedając częsci prime na platyny i pozniej pakiet platyn na allegro za nizszą cene niż oferuje gra, ewentualnie cały set jakiegoś prime frame’a. Jak chcesz stricte zarabiać to Wow, teraz 1 dobry world drop mount/BOE 350+ to 30-50zł, ale to czysta loteria bo jak w takim warframe zawsze zdobywasz cokolwiek i jest “druzynowy drop” to w wowie możesz równie dobrze nie zdobyć nic.

Proponuje Path Of Exile jak nowa liga wystartuje skoro masz czas na grę ja mogę ci pomóc dojść do ludzi którzy skupują walutę (oczywiście po dogadaniu :slight_smile: ) z niej tak zwane “Exalted Orby” i “Mirror Of Kalandria” Ale tego pewnie na oczy nigdy nie zobaczysz . Koniec aktualnej ligi jest jakoś 27 Listopada i wystartuje następna po niej więc masz czas by ogarnąć gierke i znaleść jakiś dobry build postaci by dobrze ci się farmiło .

napisz na maniak1908@gmail.com to ci wyjaśnie co i jak :slight_smile:

path of exile, jak jestes nolifem to w pierwszy miesiac wyciagniesz 2-3k zl ze zwyklego farmienia, gra jest trudna jak nigdy nie grales, tak samo jak nie potrafisz uzywac allegro w prawidlowy sposob to gowno zarobisz, idz do pracy albo rob cos konretnego jesli chcesz zarabiac na grach, stworzenie wlasnej strony i kupowanie masowo walut do gier od chinczykow i potem sprzedawanie tego, jest duzo pomyslow, ale na samym graniu to tylko zdrowie sobie zniszczysz, a jesli pracujesz i masz wolny czas 8h dziennie to duzo nie zarobisz. A jezeli odpowiada ci 100 200 300 zl miesiecznie i nie chcesz siedziec nie wiadomo ile to czemu nie.

Masz rację początek ligi jest najważniejszy bo już po 1-1.5miesiąca 1exa jest wart około 3zł na allegro to gów… nie zarobek jak nie obracasz dużymi ilościami.

Jedyna LEGALNA gra tego typu to Entropia Universe ale jezeli nie zainwestujesz to nic nie zrobisz

W tibi na wiekszym levelu idzie wyciagnac milion golda na godzine czyili jakies 12zl/h (a jak jest event loot x2 to dwa razy tyle). Grajac 10h dziennie masz 120zl dniowki : o 3600 miesiecznie :). Topka cebulakow w tibi tak wlasnie zarabia i na koniec sprzedaje postac za 20 tysi janusze biznesu normalnie :wink: A ludzie kupuja golda za rl hajs na potege zeby mounty i outfity kupic. Sam wydaje okolo 20£ tygodniowo na golda bo nie chce mi sie farmic wole wastowac :slight_smile:

Sprzedaż cc w tibi daje jakiś tam profit, jak jeszcze blizz nie zamkną auctionhouse w d3 można było wyciągnąć 15 tys zł miesięcznie xd

Jak chcesz zarobic na mmo to tylko na botfarmie, chyba ze chodzi Ci zeby wyciagnac jakies grosze tylko dla samej satysfakcji to wtedy mozna tez manualnie.

PS. Dla stulejarzy bulwersujacych sie na slowo bot, rmt jest zwykle tak samo taryfikowane przez regulaminy jak boty, jedno i drugie to takie samo skurwysynstwo, wiec na jedno wychodzi, chill :smiley: