Szukam MMO F2P

Siema. Tak jak w tytule.
Znalazłem kilka takich co przykuły uwagę ale nie wiem jak sytuacja z P2W i ilością graczy.
-ArcheAge
-TERA
-MapleStory 2
Które z tych polecacie? A może jakieś inne?
Grałem w ESO ale bardzo nie podoba mi się combat.
Próbowałem w GW2 ale skille się zmieniają bo użyciu i nie czaje tego xD
Próbowałem Oldschool Runescape ale nie czaje bardzo gdzie iść bo nie ma quest trackera.
Z góry dziena.

Archeage podobno kozacki ,tera nie wiem czy opłaca sie na dzień dzisiejszy odpalać ORS piękna gra ,ale to już nie ten klimat co kiedyś a quest trackera nie ma bo tam jesteś sam kowalem własnego losu robisz i skillujesz co uważasz za stosowne i to jest w tej grze sikalafą :wink:

dzięki sikalafą. ale archeage to chyba p2w srogie? tera jakaś wersja platna wyjdzie to chyba sie nie oplaca pykac? pozdro sikalafą

Zagraj w gw2 z kimś razem ogarniecie i będzie Ci się przyjemnie grać.
Lub poczekaj na AAU płatna wersję

Próbowałeś ESO i GW2 więc zakładam, że B2P też mogą być, po prostu nie chcesz abonamentu płacić ?
ArcheAge - zdecydowanie nie polecam, jeśli już to ArcheAge: Unchained który ma być wersją pozbawioną elementów P2W, choć osobiście w to nie wierzę.
TERA - trzyma się w miarę dobrze, dostaje regularne updaty, liczba graczy w miarę stabilna. Gra w miarę wymagająca, ale fabuła nie jest jej mocną stroną. Nie jest P2W. Gra warta rozważenia.
SW: The Old Republic - Obok Final Fantasy XIV mmo z najlepszą fabułą więc jeśli lore i fabuła to coś ważnego dla Ciebie w mmo zdecydowanie polecam SW: ToR.
Albion Online - sandboxowe hardcorowe mmo z dużym nastawieniem na PvP. Dawno nie grałem więc nie wiem jak wygląda sytuacja obecnie ale kiedyś nie była P2W.

Dodam jeszcze dwie gry których nie trzeba chyba przedstawiać a w których można opłacać abonament za walutę zarobioną z gry są to World of Warcraft i EVE Online. Jest to opcja dla ludzi którzy mogą poświęcić sporą ilość czasu na granie ale całkowicie realna.
Jeśli interesują Cię (i innych) nadchodzące mmo: Lost Ark albo New World zapraszam do mojej gildii którą właśnie rozkręcam. http://cyrograf.vxm.pl

Możesz spróbować jeszcze Blade and Soul, a co do AA, to teraz lepiej poczekać za AAU. Co prawda jest płatna, ale podobno beż p2w będzie. Gra AA sama w sobie jest bardzo dobra, ale zniszczyło ją p2w.
SWTOR niby jest f2p, ale żeby cieszyć się end game trzeba jednak mieć tą subskrypcje, która nie jest droga, bo 30zł co miesiąc to mała cena za bardzo dobry mmorpg z bardzo fajną i ciekawą fabułą.

A patrzyles może na SkyForge? c: