Szukam mmo f2p

Cześć, szukam gry mmo f2p, nie interesują mnie żadne gry competetive typu lol, cs. Nie ma co sie oszukiwać w tytułach f2p zawsze jest większe lub mniejsze p2w dlatego to dla mnie nie jest jakiś wielki problem jednak fajnie by było gdyby p2w nie było gigantycznie jak np w allods.
Grałem w gry takie jak
-4story
-metin2
-aion
-wspomniany allods
Sprawdzę każdą sensowną propozycję.

Will To Live Online mmofps

No w tym problem, że teraz praktycznie nie ma żadnych fajnych f2p mmorpgów. Polecam ci ograć darmowego triala do ff14. Bez kupowania czegokolwiek starczy ci zabawy na wiele godzin.

Prywatny serwer EuroAion, bardzo popularny, pokazywane sa statystyki graczy na ich stronie. Perfect World International, jakis czas temu dodali chyba najwieksza aktualizacje, przyzwoite MMO. Prywatny serwer gry Granado Espada, Andromida, specyficzne mmo w epoce baroku. Możesz spróbować GW 2, ma chyba najlepszą walke jesli chodzi o PVP. Final Fantasy XIV postanowilo udostepnic za darmo do 60lvla i pierwszy dodatek, to duzo, bardzo mozliwe ze pod wzgledem liczby graczy przebija WoWa.

2lajki

Jeśli szukasz typowego grindownika to BDO i w sumie poziom p2w też się zgadza :stuck_out_tongue:
CHodź i tak sensowny sprzęt można zdobyć za free szybciej niż w metinie.

1lajk

Polecam Chronicles of Arcadia (Runes of Magic wydawany przez PlayerNet Games).
Gra jest Free2Play, i walutę w grze można zdobyć na wiele różnych sposobów.
Podstawowe informacje możesz znaleźć tutaj:
chroniclesofarcadia.com/pl/cechy-gry/
Gra bardzo podobna do WOW, pełne wsparcie w języku polskim, i można zanurzyć się w niej na długie lata :slight_smile:

1lajk

Jak lubisz byle co i może być jakieś P2W gówno to idź grać w Black Desert, rozdają co chwila za darmo, też druga praca i nak******e całe życie mobów które różnią się głównie jakimiś bzdurami.

A jak będziesz chciał grać w prawdziwego MMORGa to daj znać reszcie w osobnym temacie, może coś znajdziemy, jest wiele świetnych tytułów na lata :slight_smile: bo tak to szkoda nawet rozpiski sądząc po twoim opisie, czasy się zmieniły.

Warhammer Return of Reckoning
f2p, bez p2w

1lajk

Secret World Legends
Age of Conan
EVE Online
Jedyne godne do polecenia gry w formie free to play, reszta to gówno.

Albion online - może się wciągniesz

Ile jest graczy +/-? Kiedyś próbowałem tam grać, ale populacja była tak niska, że nawet czat nie leciał. Byłbym wdzięczny za informację. Bardzo chętnie pograłbym w RoMa bez P2W, bo gra jest naprawdę fajnie zrobiona

Jeśli grałeś w Metina to polecam ci psychiatrę.

Polecam stare, acz wciąż rozwijane i grywalne Dungeons and Dragons Online.
Nie będę sie po raz kolejny rozpisywał na temat DDO. Poszukaj na forum, lub samemu ograj :slight_smile:

Może w Lineage 2 na jakimś prywatnym serwerze spróbuj.

1lajk

I po co takie komentarze xdd

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, nie spodziewałem sie takiego szerokiego odzewu, jakby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje to śmiało piszcie w tym temacie może komuś sie przyda, mam już opcje którą przetestuje, jeszcze raz dzięki! <3

Jeśli grałeś w Metina to pewnie zainteresuje cię grind lvla i farmienie eq, napewno polecę albiona chociaż na każdym kroku ktoś może cię dojechać , polecę tibie chociaż zbyt dynamiczna gra na początku to nie jest i bez premium ciężko dłużej pograć, no i myśląc o grindzie do głowy przychodzi mi też Trove chociaż grafika jest dla wielu zbyt dziecinna. A, jeszcze przypomniało mi się neverwinter ale trudno powiedzieć czy to coś dla metinczyka <3

Albion Online jest chyba jedynym sensownym mmorpg f2p na tą chwilę

  • wiele graczy
  • masa contentu
  • wszystko co mozna kupić za prawdziwe pieniądze to konto premium które możesz kupić za walutę w grze (cena z gry może ci się wydawać duża na początku ale w późniejszym etapie bardzo łatwo jest wbić to konto premium)
  • jeżeli to plus dla ciebie to jest język polski i spore polskie community

gra nie jest f2p tylko f2p+abonament (da sie go oplacic z poziomu gry ale nie pierwsze miesiace)

Jednak na tą chwilę jest to najbardziej opłacalne moim zdaniem f2p do grania