Szukam MMO na PS4

Witajcie, naszła mnie ochota na powrót do PlayStation 4 w tryb ONLINE i szukam jakieś dobrej gry MMO.

Wczesniej pogrywalem w TERE, ale populacja jest teraz dość mała
Może to być mmo - RPG , FPS , " diablopodobne " i BDO FF I DIABLO GTA RDO ESO - jestem ciekaw co jeszcze jest polecane…

Dzięki.

Może Neverwinter?

final fanatsy 14 o innych zapomnij i nie trać czasu
albo go pc master race

okej kupiem ale mam mały problem
na eneba kupiłem kod do ff xiv complete edition europe , po zrealizowaniu kodu niby pomyślnie gry nie ma w bibliotece, wiesz może o co chodzi ?

Kupiłeś dla Playstation czy dla PC? Mając wersje na PC nie pograsz na konsoli. Ale gierkę polecam.

kupiełm na PS4 i zrealizowałem na PS4 , poszło okej ze kod jest dobry ale braj jej w bibliotece

Ściągnij z PSN i Spróbuj się zalogować.

zalogowałem sie na PSN na PC i tam tez w bibliotece nie ma jej,
EDIT ; w szczegółach transakcji jest , ale w bibliotece jej nie ma

https://secure.square-enix.com/oauth/oa/oauthlogin%3Fresponse_type%3Dcode%26redirect_uri%3Dhttps%3A%2F%2Fsecure.square-enix.com%2Faccount%2Fapp%2Fsvc%2Ftop%3Frequest%3Dmogstation%26client_id%3Dffxiv_mog%26alar%3D1%26lang%3Den-us%26facflg%3D1

Kod chyba musisz aktywowac tez na ich stronie Mog Station, zaloguj się i wklep go tam

JA sam nie wiem , chciałem wysłać ticketa do eneby i zwrocić grę a w miedzy czasie kupić przes PSN i jedyna wersja jaka mi wyskakuje to

FINAL FANTASY XIV: Endwalker - Collector’s Edition [PS4 & PS5]

ale jak przeczytałem w tym

WAŻNE:
• Niniejszy produkt jest dodatkiem do FINAL FANTASY® XIV, wymagającym posiadania FINAL FANTASY® XIV Online Starter Edition (A Realm Reborn).

ale problem w tym ze tego startera nie moge znaleźć na PSN do kupienia.

to moje drugie podejscie do FF tym razem na ps4 i znów mnie odbycha sama organizacja tego.

Aktualnie sprzedaż podstawowej wersji jest wyłączona. Pewnie znowu będzie można kupować już jakoś na dniach albo w najgorszym wypadku dopiero na początku nowego miesiąca.

jezu słyszałem o tym jakiś czas temu ale myślałem ze to potrwa pare dni :smiley: DZIEKI TO CZEKAM

Ja również szukam czegoś do pogrania, na ten moment chyba zabiorę się za Neverwintera. Populacja jest w miarę spoko.

Właśnie sam myślę nad Neverwinterem i mówisz że tam populacja jest w miarę spoko? Albo chyba że odnowić sobie finala abo po prostu

25 stycznia podstawka wraca do sprzedaży.

1lajk