Szukam mmo na słabego lapka

poe nie polecam na slaby sprzet akurat :wink: optymalizacja jest spierdolona, sam próbowałem na lapku z 8GB ram, ssd-kiem i intelem hd 620, ścinało jak skurw…

Chyba sobie żartujesz xD ja miałem podobny tyle że z kartą graficzną geforce 1050ti i Gra chodziła na 60/100fps na maksymalnych tyle że ścinało na mapach blight i innych chorych miejscach gdzie mobów było więcej jak miejsca na ekranie. Ale jak wciśnie minimalne to bez problemów pogra.

W sumie po trochu to jak szukasz MMO na tym sprzęcie to najlepiej zrezygnować z MMO i grać sobie w dont starve, rimworld, terrarie, minecraft, the binding of issac czy jakieś rpg w stylu klasycznym jak orginal sin czy pillars of eternity bo na twoim sprzęcie to faktycznie może być problem odpalić cokolwiek, nawet nowy shakes and fidget przebudowany ma wymagania sprzętowe xD. Zainwestuj sobie z 2/3 tysie w coś nowego bo ten sprzęt aktualnie nadaje się jedynie do przeglądania google i to też pewnie ma lagi przy tym jak masz windows 10. Jak tak dalej pójdzie to windows będzie miał większe wymagania niż twój komputer ma spece.

nooo bardzo podobny, porównywać 1050ti do hd620 to jak mierzyć penisa z kręgosłupem… nie dziwię się, że na tej karcie chodziło Ci poe w miarę stabilnie.

BlueStacks nie pójdzie mu na tym sprzęcie, on bardzo mocno obciąża procesor. No i generalnie z emulatorami jest tak, że żeby dobrze działały na nich gry to i komputer musi być dobry.

Nie ma szans, że poe mu pójdzie… Jak wejdzie z 10 potworków na ekran to mu się komputer udławi, nieważne że będzie miał low detale, musiałby w plikach zmniejszych jeszcze bardziej detale ALE wtedy będzie grał na jakiejś pixelozie i gra będzie wyglądała gorzej jak metin.

Chcesz dobrą grę w 3d? Starą? Która jest popularna i ciągle rozwijana? Old school runescape.

Tibia myślę że byłaby w porządku