Szukam MMO na słaby laptop

Witam. Poszukuje MMO na słaby laptop i3, 4 GB Ramu. Może to być stary grindownik, byle by społeczność była żywa i trochę polskiej społeczności może też być chociaż nie koniecznie :slight_smile:

Troszkę więcej o sprzęcie , której generacji i3 ? Runescape powinien ogarnąć .

Atlantica online, albion online hm… knight online hm… chyba tyle chociaż najbardziej rozbudowana z tego jest atlantica i dalej rozwijana albion + społeczność i rozwijana pl.

z globali może Runescape, Everquest
Eldevin był całkiem fajny i miał tryb przeglądarkowy jak i client ale obecnie jest raczej mało online… z nowszych rzeczy Mad World przez przeglądarke jest całkiem spoko, caly czas rozwijany bez p2w póki co, taki grindownik.
Na steamie są jeszzce Kakele Online, Nostale
jak nie odstraszają Cie privy to w sobote startuje ciekawy serwer Ragnarok Online na którym mam zamiar grać ze znajomym (RO:Arcane)

Polecam geforce now na taki komp można w kilka mmo zagrać, można nawet Cyberpunka itp itd, są promki na pół roku 25zl/mc itp itd

1lajk

mist legacy, tibia, metin 2 :smiley:

bierz ALBION ONLINE i nie szukaj nic innego.

z takim laptopem to chyba tylko Tibia :smiley: albiona nie polecam, za duzy ms i za slaby laptop

Intel® Core™ i3-5005U CPU @ 2.00GH
GeForce 920M
Siedziałem sobie nad listą gier, głównie tych, które kiedyś królowały a obecnie są w większości nie aktywna. Nabrała mnie taka nostlagia pogrania w jakiegoś grindownika z dungeonami itp starym stylu.

Jak w tych czasach mozna miec toster zamiast laptopa, o losie.

Głównie gram na Xbox Series X i Nintendo Switch, PC jest tylko do internetu retro gier :slight_smile: