Szukam mmo najlepiej bez duzego p2w

Siema witam jakiegos mmo najlepiej z duzym grindem, gralem juz w duza ilosc mmo i chyba najwiecej spedzilem czasu w BDO ale z racji tego ze nie ma tam zadnego kontentu (kontent typu grinduj 2000godzin zeby zrobic sobie gear zeby nadal ginac na 1 combo od postaci tak jak na starym gearze to nie kontent) w dodatku p2w pod wzgledem hardware - chodzi mi o to ze majac wiecej fps robisz wiecej dmg w pvp i pve (szybsze animacje przez co mozesz wpakowac wiecej skilli w okienko stuna) + niezbalansowane klasy i tworcy maja na to wysrane bo potrafia wprowadzac tylko nowe klasy cholera wie po co az tyle i raz na pare lat pare nowych spotow z jednym elementem ekwipunku.
Ale mniejsza z tym, szukam jakiegos MMO najlepiej grindownika ale nie musi byc, bez crossplaya i inwazyjnego p2w typu metin2/lost ark (nienawidze kiedy gra mi mowi ile razy moge chodzic na dunga/lifeskillowac itp)

Gralem w takie gry jak: BDO / Lost ark / Echo of Soul / Riders of Icarus / Metin2 (pogralbym na privie gdyby nie ich minimum 500zl wpakowac w IS na start) / Nostale / Aion / Warframe / Soulworker / FF14 (kupsko straszne) / ARK / Conq Blade / New World / I pewnie jeszcze pare innych o ktorych zapomnialem
Nie interesuja mnie napewno gry takie jak: ESO / WoW / Tibia / Destiny2
Za miesiac pewnie pogram sobie w PoE jak wyjdzie nowa liga a tak to nie ma w co grac bo rynek ssie aktualnie
Czekam na jakies propozycje

Rynek nie ssie. Od wielu lat na czele jest WoW a później długo, długo nic. Taka jest prawda i taki stan rzeczy będzie się utrzymywał jeszcze długo zapewne. WoW wbrew pozorom też jest mocnym Grind’ownikiem, ale skoro nie jesteś zainteresowany to Twoja strata.

1lajk

Albion pasuje do all albo atlanitca online taką gre na bank nie grałeś jeszcze na stemie tez jest . Apropo nie ważne w co grasz , możesz tibie , ko, wowa czy inną grę, jak nie masz ekipy nawet 1 osoby z ,która możesz pogadać pośmiać się etc to na end game i tak stwierdzisz to samo… nuda :slight_smile:

4lajki

Mordeczko nie ma nic lepszego od BDO w grindzie, a p2w co tam piszesz to totalny bełkot

Polecam Conqueror blade :slight_smile: super gierka mmo, dużo polaków.

Sam sobie odpowiedziałeś w ostatnim zdaniu w sumie, jest posucha na rynku od lat. Jeśli chodzi o mmorpg wychodzę z podobnych założeń co do tytułów które wymieniłeś.
Pisałeś że Tibia cię nie interesuje, ale jak nie odpycha cie tematyka pokemon zobacz sobie PokeXgames. Brazylijski serwer, masa kontentu party i solo. Może sprawiać wrażenie P2W bo na allegro kasa jak i waluta premium jest dostępna i sprzedaje się szybko, ale niech cię to nie złudzi bo liczy sie tylko lvl( który ma cap). Nie ma się co bać że padnie serw czy nintendo sie dojebie o copyright bo już to przerabiali serwer stoi przynajmniej 12 lat( tyle mam konto na forum tam).

Polecam wrócić do New World, w tym tygodniu wychodzi bardzo duży update

2lajki

Co ty pierdolisz? Upośledzony jesteś?
WoW już nie jest na czele, teraz numerem jeden jest FF XIV. Taka jest prawda i taki stan rzeczy będzie się utrzymywał jeszcze zapewne długo. WoW nie jest grindownikiem. Wręcz przeciwnie, przynajmniej nie zmarnuje czasu.

1lajk

Phantasy Star Online 2, tylko nie wiem czy to jest grindownik.

FFXIV nie ma startu do Wowa wiec nie pisz głupot gościu.Ludzie narzekają a i tak na rynku nie ma nic lepszego od Wowa.FFXIV nawet progresu tam nie czuć i to jest gra bardziej nastawiona na fabułe.

2lajki

Gw2 ma duzo grindu jezeli chcesz uzyskac legendarne przedmioty albo koncowe tytuly z roznego contentu (fractal god, god of wvw, envoy’s herald itp), ale podejrzewam ze nie jest to to czego szukasz bo maksymalna sila postaci jest stala od wielu lat, tylko co jakis czas pojawiaja sie nowe kombinacje statystyk ktore otwieraja potencjalnie jakies nowe buildy

dlatego druga propozycja jest warframe, jak nie grales no to jest zdecydowanie duzo rzeczy do zrobienia, zobaczenia, zdobycia, do tego jezeli nie chcesz wydawac kasy to walute premium mozesz wyhandlowac od innych a poza kosmetyka i ulatwieniami typu sloty na wiecej broni, frejmow itp nie ma nic w sklepie czego nie mozesz po prostu zdobyc w grze

OldSchool Runescape

Większego grindu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Kolejny upośledzony.
W czym WoW jest lepszy od na przykład ESO lub nie wiem GW2?
Co ma takiego, co inne gry nie mają?

Tibia, jest pay-to-play :slight_smile:

Upośledzony, bo woli inną grę? Każdy ma inny gust a co do twojego pytania.Gw2 w ogóle nie ma progresu FFXIV taki azjatycki styl i też nie czuć za bardzo progresu postaci.W Wowie im lepsze masz eq to przynajmniej czujesz większą moc.Jeśli ktoś lubi PvP to Gw2 może mu się spodobać bardziej od Wowa nie zaprzeczam.

Lineage 2 na jakimś classicu. Grind który odda w end game jak będziesz zamiatał ludzi na siege.

Wiem ze to nie mmo, ale moglbys sprobowac ograć sobie monster hunter world. Gra strukturą przypomina bardziej takie połowiczne-mmo? jak warframe i guess…
Bardzo dużo grindu i kombinowania z buildami. Ludzi do grania też łatwo znalezc przez strukture gry. Praktycznie sie nie zdarzy byś odpalil flare do multi by ktos nie dołączył^^

Gralem sporo w BDO (ponad 8k godzin) i wiem jaka jest tam sytuacja, p2w moze takiego nie ma ale na moim sprzecie nie wyciagne 300fps by miec szybsze animacje skillow co mi da przewage w pvp

Gralem tez ponad 500godzin, gierka naprawde fajna i tez polecam ale jednak szukam czegos innego ;x

Owszem rowniez gralem w warframe ponad 1.5k godzin i tak samo, nie chce tam wracac nic mnie nie ciagnie tam ;x