Szukam mmo, następca margonem

Witam. Tworzę temat gdyż ciężko mi znaleźć mmo które mi się spodoba. Aktualnie grałem w margonem, z tej gierki podoba mi się system expienia, losowość w zdobywaniu części ekwipunku, elity II które respia się co dany czas w określonym miejscu i mają określony szablon lootow ale również herosi którzy respia w losowy miejscu z możliwych i w dużych odstępach czasu również losowo w określonym przedziale min i Max czas. Brakuje mi rywalizacji gdyż na określonym poziomie jest jeden dominujący klan i nie ma rywalizacji. Brakuje również trochę różnorodnosci jeśli chodzi o uzbrojenie (jakieś enchanty). Walki 1vs z również najczęściej kończą się zgonem bez szansy na wygraną. Gierka również umiera a boty i multikonta są już irytujące. Ktoś poleci jakiś tytuł który wciągnie?

Edit. Motyw pvp i walki o spot, czy tak jak w margo e2 bardzo mi się podoba :slight_smile:

W sumie to wszystko o czym tu piszesz masz w metinie :stuck_out_tongue:

Grasz w to coś bo nie masz kompa? Bo jeśli cię stać na komputer za ponad 500 zł to już możesz grać w ciekawe tytuły mmorpg a nie jakieś gowniane syfy. To co wymieniłes jest w większości tytulow od Lineage 2 po lost ark

Komputer jest mocny :sunny:

W metinie zróżnicowanie eq jest jeszcze gorsze mam wrażenie również pogrywalem

Kwestia gustu :stuck_out_tongue: W każdym razie takich samych itemów jest bardzo mało a dobre eq wojenne to ma może kilka osób na serwerze

Fantasy-world

Black Desert Online? Jest PvP, jest grind, jest ulepszanie eq, jest walka o spoty.

Spróbuj Tibie, znacznie większą społeczność. Będziesz miał co robić, i nawet oferta pacca jest dla nowych.

1lajk

Ja zaproponuje ci taern, skoro grałeś w margonem to na pewno nie będzie ci przeszkadać gra turowa, gra posiada system z respiącymi się czempionami (Dropią z nich ważne sety) w zależności od ich rangi czyli co (20min, 1h, 4h itp.) Taern oferuję fajną fabułę i questy do wykonywania, dzięki czemu można wbijać szybko lv i do tego dochodzą zlecenia przez które można dostać bardzo dużą ilość expa i złota, od wykonania zlecenia, też trzeba przeczekać ilość czasu do ponownego przyjęcia zadania. Czyli w większości twojego opisu pasuje do tej gry. Na prawdę polecam każdemu żeby spróbować.

1lajk

Poczekaj na broken ranks czyli drugą odsłonę Taern.

Skoro w margo nie podoba ci się brak rywalizacji przez dominacje jednego klanu to może spróbuj na innym świecie oraz innym przedziale? Sam grałem na wielu światach i zawsze była jakaś odskocznia, by przyśpieszyć proces osiągania czegoś to polecam Ci zagrać na Pandorze bądź Deimosie, owszem zawsze jest jakiś klan lepszy lub gorszy, ale na tych światach zawsze znajdziesz kogoś na red mapie z kim możesz zawalczyć. Wbrew negatywnej opinii światów są one na prawdę spoko, jest masówka ale dzięki temu jest i rywalizacja, na niektórych przedziałach ustawki są często więc możesz robić eq nawet pod ustawki i na pewno może być to ciekawe jeśli grasz na publiku. W dodatku nie potrzebujesz 6 postaci wbitych na konkret przedziały jak na publiku, bo e2 nie respią się po 8-20 minut, a 6.

Broken ranka wydaje się ciekawe tylko kiedy premiera

Kiedyś na pewno :smiley:

Opłaca się uczy grać w taern żeby lepiej szlo w broken?

“Opłaca się”.
Nie patrz przez pryzmat zysku czegokolwiek (w tym wypadku umiejętności).
Graj w taern. Jak się wkręcisz to ciężko ci będzie przerzucić się na Broken.

Tibia