Szukam mmo, o którym zapomniałem

Ok, gra nie jest super stara ani super młoda. Polegała ona głównie na pokonywaniu lochów. Tworzyło się postać i szło się na eksploaracje. Kamera była zza pleców postaci. Uniwersum raczej średniowiecze. Pamietam , że była tam postać do wybrania : mała dziewczynka ( tak jak w Tera Online) świat zamknięty, podzielony na instancje podobny do tego z Neverwinter Online. Pamiętam , że gra duży nacisk nakładała na eksploracje lochów . Grafika w grze była na podobnym poziomie jak w Tera Online może trochę gorsza. W lochach było można spotkać masę pułapek i to mnie irytowało , bo zawsze trzeba było ich unikać. Pytanie czy ta gra jeszcze jest w rynku. Wyszła chyba 4-5 lat temu. Kojarzy ktoś?

Nie Neverwinter czasem, lub C9 czy Vindictus?
Marny ten opis, pasuje do wielu gier.

według mnie to będzie Wizardy online…niestety juz zamknieta

1lajk

Dragon nest?
Małe dziewczynki, action combat, same dungi… Pasuje :p.

Minecraft?

D&D online? :stuck_out_tongue:

Dokładnie o tą grę mi chodziło ! :slight_smile: dzięki. Szkoda jednak, że już ją zamkneli. Według mnie była to gra jedyna w swoim rodzaju opcja z permanetną śmiercią była spoko. Chyba po prostu pogram w Neverwintera :wink:

O ta to znaczy o którą bo kilka tych tytułów padło

Spójrz do kogo napisał odpowiedź, to będziesz wiedział.

1lajk

Już służę .Chodzi konkretnie o Wizardy. Była to gra z opcją permanetnej śmierci i pewnie dlatego już jej nie ma “bo wszyscy zgineli” ;D