Szukam MMO podobne do Last Chaos

To ALTERNATYWA jeszcze istnieje? :o Oni chyba byli od początku Ibresu xD

Dzisiaj pewnie nie, mówiłem o sytuacji z przed 11 lat. Sam byłem w tej gildii od początków jej stworzenia wielu ludzi przeszło do niej z Gwardii Mroku w tym ja sam nie pamiętam czemu, miałem wtedy 11 lat i czułem się troche dziwnie przy ludziach którzy już mają pozakładane rodziny, ale było ciekawie : D. Bardzo miło wspominam wielogodzinne expienie na Bokerach.

Ogrywam sobie Granda Espadę na Andromidzie, gierka jest bardzo interesująca, przed uruchomieniem nie spodziewałem się tworzenia w ten sposób rozgrywki, zakładania rodziny i eksploracje drużynową. Dużo rzeczy mi się w niej podoba, w tej chwili jest chyba najbliższa mojemu zainteresowaniu, jak sie obudzę odpalę ją ponownie natychmiast. ; )

1lajk

Mój IGN to Linch, jak chciałbyś mnie złapać. Całymi dniami gram tylko w to. ;p

Normalnie aż się łezka w oku zakręciła . Ja siedziałem w Aeria najpierw na Katar potem na Hatzring Wtedy wykopali GMKrash za przekręty . Ogólnie zacząłem przygodę z LC od 2007 , skończyłem po wejściu EP3 . Hatzring wspominam dobrze zwłaszcza jak się robiło grubą kasę za Monster Combo . Robiło się to całą gildią a u nas był full . Często chodziło się w Aliance na Dratan i rzadko kiedy dratan wymykało się naszej Ali. Dość często dostawałem nominację Best Partyleader . Miałem wtedy najlepszego Witcha na servie .Zawsze chodziłem na support Keppera w party z dwoma assami i dwoma Clerami i pilnowaliśmy żeby nikt Kepper nie ubił jak robił kryształ . Secik B6+15 plus Wep G6HR+15 był wtedy maxem . Na arenie tylko Dexiarze mogli mi podskoczyć . To były czasy . I bez wydania choć złotówki , co na Aeria już jest samo w sobie wręcz cudem , tylko drop , i hard trading i spekulacje Bosterami na rynku (tanio kupić drogo sprzedać). To były czasy

1lajk