Szukam MMO-RPG

Witam, temat zakładam bo może się znajdzie jakiś tytuł ukryty gdzieś daleko o którym nie słyszałem jeszcze :X
To tak szukam MMOrpg-a (może być b2p,p2p,f2p to obojętne nawet do 300zł) bardziej pod gre 15-20h dziennie z jakimś gridnem że ładuje się na 3 dni na 1 spot i moge dropić coś wartościowego a moge i 7dni tam dropić i nic nie dropnie,instancje/dangeony/raidy w sumie nie muszą być ale mogą,craft aby też był i nie ograniczony że moge zerwać x itemów na pół dnia bo już się z takimi casualowymi produkcjami spotykałem :smiley: pvp nie jest zbyt istotne byle by było z góry odrzucam WoW-a ograny :X , BDO odpada 2k pln na powiedzmy sobie szczerze przyjemną gre nie będe ładował sry bro :D, GW2 też raczej odpada gra zbyt casualowa nie chce nikogo obrazić ale taka prawda także te trzy gierki odpadają na starcie.
Co do społeczności nie musi być Polskiej znam Francuski Niemiecki i Angielski i wole nawet gildie z tych Państw niż z PL.
Także chyba wszystko :slight_smile:

W obecnych tytulach nie znajdziesz takiej gry bo wszystko jest ulatwiane a przy grze 15-20 kazda ograsz w rok…jedynie co moglo by byc tego namiastka to wow vanilla ale jej juz nie ma.
Przyszla mi na mysl tylko jedna gra nie stricte mmo ale online multiplayer i jest to diablo 2 najlepiej z modem median gdzie serwery staly i ludzie tam grali jeszcze pol roku temu. Co do samego d2 to full rng ciagla farma mefow czy ballrunow drop wartosciowy high endowy dosc rzadki a na priv serwach z zanizonym ratio na prawde rzadki (gralem na takim gdzie woala skrzydel nocy mialy tylko 3 os przrz pol roku). Median natomiast ma pozmieniane prawie wszystko inaczej sie buduje postac, masa run i slow runicznych, setow itd sa triale, ubery itd zobacz moze to.

1lajk

To poszukaj sobie na forach francuskich, angielskich albo niemieckich a nie dupę trujesz tutaj. Jesteś durny tak bardzo, że aż mi Cię szkoda. Raz, że np w BDO 300zł to absolutny maks jaki musisz wydać, resztę i tak zjada rng. Dwa, od chyba dwóch lat nie wyszła żadna nowa gra warta jakiejkolwiek uwagi ale kolejny tard pisze kolejny temat z pytaniem o grę, której nie ma.

6lajków

Wow classic xD dobre żarty. Chyba że lubisz farmić jeden content przez całe życie xD ten serwer jest tak bardzo chciany a zdechnie w kilka miesięcy i mało kto tam zostanie.

3lajki

Nie cisne żadnej gierki tutaj ale już Ci pisze co jest takim minimum aby pograć przyjemnie w BDO:
5 petów, namiot, wróżka, lepsze Artisan Memory, VP i pewnie coś więcej się znajdzie.

Tibia.

Problem polega na tym ze gracze ktorym podobalo sie farmieniem jednego spota przez 10h teraz maja rodziny i prace, a mlodziez w dzisiejszych czasem w wiekszym stopniu woli wszystko zdobywac w latwy sposob i nikt takich gier nie robi.

1lajk

Szkoda, że nie znasz KR albo JP, bo bym polecił L1 albo DarkEden ^^ ooojjj, w DarkEden to było mega farmienie spotów swojego czasu… a potem PYK! enchant fail, i od nowa robić ring…

1lajk

Mi tam do głowy jeszcze przyszło Trove, bo to w sumie też grindownik - pędzisz przed siebie i czyścisz nieskończone ilości dungeonów na otwartej mapie. Niestety gra mocno podupadła przez Trion i w godzinach wieczornych praktycznie nikogo tam nie ma. Jeśli chodzi o “p2w” to nowe klasy trzeba kupować za real kasę i to tyle, ale równie dobrze możesz grać tylko jedną ze startowych.

A tak no to BDO, myślę, że z tym “trzeba wydać 2k by komfortowo grac” trochę przesadziłeś :stuck_out_tongue: Owszem kasy trzeba tam trochę włożyć, ale po forach czytałam, że właśnie w tych 300 zł spokojnie można się zmieścić.

No i trzecia opcja - znajdź pracę :wink: Tez grałam kiedyś w WoWa po 16h dziennie i jakoś na zdrowie mi to nie wyszło specjalnie xD

1lajk

albion online drzewko umiejętności/postaci ci się spodoba jest co masterować

1lajk

Może przesadziłem troche wyżej podałem co trzeba mieć jeśli się myle poprawcie ale to na zagranicznych forach pisali że trzeba mieć z IS ;p
Co do pracy pracuje tyle że na kompie tworze grafiki i animacje i na tą chwile mam zlecenie za 800$ także nie narzekam na brak pracy ;D

Lineage II Classic, serwer Giran NA. Mimo ze serwer jest amerykanski nie ma praktycznie na nim lagow i smialo mozesz siedziec po 20 h dziennie na 1 spocie bo exp leci baardzo powoli.

RS3 albo OSRS, możesz robić Slayera semi-afk, a jak ci się mobki znudzą to iść rąbać drewno czy łowić rybki.

To ja Tobie polecę C9 od webzena, jest to dungeonówka więc spamisz dungeony więc można to nazwać grindem, jak nie boisz się wydawać kasy to jest idealna gra dla Cb, bo można handlować przedmiotami z is i się na tym gruby hajs zarabia. Są duże polskie gildie jak i zagraniczne.

Rohan Online. Nie wiem jak wygląda sytuacja teraz na oficjalu, ale kiedyś było tak, że kupowałeś scrolle i medale na dropa, szedłeś na spot i siedziałeś xxx godzin, aż padnie Ci item który będzie idealny, żeby go scrafcić z trzema innymi idealnymi itemami. Tylko, że jak crafisz to może ci spalić itemy i musisz grindować kolejne tygodnie xd

Czyli coś jak ulepszanie w metinie 8 lat temu na DT xD

@dieQo349 - Hah, czy ty wiesz o czym piszesz? xD Pety dostajesz 2 za logowanie/eventy (w ten sposób masz już 2 pety T4 bo je też da się łączyć), namiot… ekhm, ty tak na poważnie? Bo jakiś trafem wszyscy co kupili namiot z IS narzekają że mógł być lepszy, że nie było warto go kupować, że z chęcią by zrobili refunda… ale okej, wiesz lepiej, zapewne długo grałeś i masz doświadczenie. Lepsze artisan memory… czyli co? Bo z tego co się orientuję to artisan memory jest lepszą wersją memory fragment, a samo artisan memory możesz kupić za loyality pointy co zdobywasz za logowanie. VP - co i rusz dostajesz je z eventów, do tego pełno ich na markecie zawsze chodzi. Pro tip : główną cechą VP jest zwrot podatku za marketplace… ale podatek jest pobierany nie w momencie wystawiania przedmiotu, a odbierania pieniędzy. Więc zbierasz sobie miesiąc itemy na markecie (nie ma ograniczen), po miesiącu (a dokładniej to bodajże 2 tygodnie, wiec reszte sb mozesz wydac na cokolwiek) logowania masz loyality pointy wymagane na 1 dzień VP, odbierasz golda za 50 itemów z marketu. I masz dokładnie taki sam zysk jak osoba która płaci i kupuje VP co miesiąc za realne pieniądze. Sam sobie odpowiedz czy warto :).

Wybacz śmiałość, ale widać że pan nie grał, a pieprzy głupoty

Nie żeby coś ale Namiot można craftować, pety i VP mozna kupić na markecie, Artisianki to zbytek jak tak lubisz grindować to możesz je zastąpić zwykłymi memorkami, jedyna rzecz której tak naprawdę z samej gry nie masz możliwości wyciągnąć to udźwig dodatkowy który nie jest potrzebny jeżeli grasz na spocie z jednym rodzajem trash lootu, a dlaczego wpisałeś wróżkę to nie mam pojęcia przecież ona jest free :smiley:

Przecież napisałem wyżej że nie grałem w BDO i informacje na jego temat mam przybliżone z różnych forum.

To jak nie grałeś to spróbuj bo według mnie to najlepiej pasująca gra do twoich oczekiwań.

3lajki

Moze jakis prywatny serwer Rohan online tam masz grind, grind i pvp xD