Szukam mmo, w którym poczuje progres

Witam, grałem już w prawie wszystko co jest dostępne na rynku, ale to bez znaczenia, chce żebyście mi doradzili jakieś dobre mmo, gdzie populacja jest dość duża, w którym poczuje progres, w którym poziom postaci będzie coś znaczył. Questownik, czy grindownik bez różnicy.

Kandydat na dzisiaj :
Runescape 3 / Oldschool Runescape (premium na jednym działa na drugim)
Przez 20 lat istnienia gra miała tonę aktualizacji, nie ma szans, że w rok ostrego grania (4k h+) odblokujesz wszystko. (zwłaszcza jako nowy gracz)

Możesz sobie podłożyć jeszcze kłodę pod nogi w postaci Ironman mode (zero handlu z innymi graczami, brak wsparcia ze strony innych graczy)

Nie ma gry na rynku, która ma więcej contentu niż zapomniany przez polski rynek Runescape.

5lajków

Również powiedziałbym RS3 / OSRS. Sam już jakiś czas temu zacząłem grać - nie z nostalgii tylko dlatego że to kawał świetnej gry. I jeżeli poczucie progressu jest dla ciebie ważne, to osobiście szczerze mówiąc nie znam lepszej gry, a również sporo ograłem.

Wbijając kolejne poziomy odblokowujesz kolejne questy, z każdym zrobionym questem odblokowujesz nowy content - czy to lokacje, gear czy metody skillowania. Jest to bardzo satysfakcjonujący system. Zarabiasz na coraz lepszy sprzęt, który również poszerza twoje możliwości.

Z początku gierka może być trochę przytłaczająca. Ale szczerze polecam.

2lajki

Kurnik.pl - gry rankingowe.

3lajki

atlantica online. nie znajdziesz oryginalniejszej gry .

1lajk

wow i tylko wow ma sens

jeśli napisał że grał już w prawie wszystko pewnie wow mu nie podszedł albo dawno temu się znudził (jak większości ) ile można:), zaraz poleci hejt ale od siebie mira4 polecam:)

Napisałbyś coś więcej o gierce? Nigdy nie grałem.

dość świeży tytuł premiera po za koreańskim rynkiem była na koniec sierpnia, gra jest multi platform, grasz na pc, idziesz srać to przełączasz sie na telefon:) Generalie gra w stylu azjatyckim, wic musisz lubic ten klimat, jest to kontynłacją Legend of mir 2 i 3, ale z poprzednikami łączy tylko fabuła, styl i wygląd gry jest całkiem inny. Dużo osób odbija sie na początku, dużo jest automatyki (która z początku może przeszkadzać, ale na poźniejszych etapach gry jest zbawienna:) Gra jest za darmo i ma item shop, według mnie nie jest mocno agresywny ale to już indywidualna sprawa. Ja gram od początku serwera nie płace a jestem w Topce. Jak coś to pisz na prv.