Szukam mmo z aktywnym community

Powodzenia jakbyś w wowa zaczął to zapraszam na Defias do Hordy aktywna gildia służy pomocą :wink:

1lajk

Jeżeli chodzi o BDO to największy Polski Discord Polskiej Społeczności Black Desert Online polecam

2lajki

W Warframe dobrze mieć dużą gildie (lub bardzo elastycznych czasowo klanowiczów). Byłem we 2 polskich i miałem pecha :confused:, teraz wlazłem do masówki ang. jakieś 200+ członków i znacznie lepiej się gra.

Polskie klany, już nie mówiąc o sojuszach, to kiepski żart. Prędzej dogadasz się z zagranicznymi.

Jakoś jestem w gildii z Polszy w wowie na dsc jest teraz 60 osób +/- i każdy ma do Siebie FB etc? XD Czemu miały by się osoby nie dogadywać bo z POLSKI WTF XDDDDDDDDDDDD napisałeś/aś swoje wypociny bez jakichkolwiek argumentacji raz jescze WHAT THE FUCK?! a bo co bo inne kraje nie mają nerdowych trolli wyzywających i ruchających Ci matek itd? kolejny raz WHAT THE FUCK?!

Reasumując twój kom jest z dupy i równie dobrze moge napisać cytat z pewnego kultowego filmu że wkurwia mnie ilość cukru w cukrze i wole słodzik LEL.

Nie pozdrawiam…

1lajk