Szukam mmo z rankingien aktualizowanym na bieżąco

Tak jak w tytule. Interesuje mnie gierka w ktorej bede mogl patrzec jak awansuje w ogolnym rankingu graczy. :smiley:

Blade & Soul masz tam kilka rankingów. Polecam pvp 1v1 i 3v3 gdzie nie liczy się gear tylko twój skill. Jedyny minus to taki ze top 10 kazdej postaci to przeważnie jedna osoba i że względu na nagrody jakie ta gra daje za bycie w topce. Będzie odświeżenie grafiki na u4 więc warto się zainteresować.
Jest jeszcze kilka tytułów ale ten ranking z BnS chyba brzmi najlepiej.

Osobiście sam jestem zainteresowany takim rankingiem.

WoW ma rankingi :wink: Zobacz sobie tu : https://www.wowprogress.com/

W Lost Arku masz ranking pvp, gvg oraz gve także sporo tych rankingów. Może się człowiek wykazać.

1lajk

W Neverwinter po każdym Dungeonie masz ranking, jest też w PvP, może ktoś podpowie czy w PvE też gdzieś, przy bosach może?

Tjibjija

Ale pve czy pvp ranking.

Tree of Savior. Rankingów jest tam od groma. Od ilości mapek wbitych na 100%, przez zwyczajne lvl w danej klasie, ilości zabitych potworków, pvp, crafting i niemal każdą inną aktywność grze.
Niektóre resetują się raz w miesiącu, by można było znów się o coś ścigać i dzięki temu nie są okupowane przez te same osoby w kółko.
Do tego wystartował dwa dni temu serwer dla graczy, którzy chcą zacząć grę z handicapem (w maju nowy serwer zostanie połączony z oficjalnym, lecz obecne bonusy np. do exp’a pozwolą osiągnąć znacznie więcej niż jakbyś grał od razu na oficjalnym serwerze).

W ostatnim Patchu w Korei dodali Ranking praktycznie każdej aktywności w grze.
W grze to wygląda tak:

Albion Online - znajdują się tam rankingi PvP, PvE rozbudowane o różne podkategorie crafting, fame, zbieractwo etc. tak samo w PvP rozbudowany o zabijanie graczy grupowe pvp itd.

Chronicles of Arcadia - odświeżona wersja Runes of Magic.
Mają rankingi na WEB, jak i w grze.
https://playernetgames.net/games/chroniclesofarcadia/web/toplist (wymagana rejestracja), wygląda tak: https://i.imgur.com/so3x5zQ.png
A tu przykład z gry: