Szukam mmo z unikalnymi itemami

Kretyn wkleja wideo innego kretyna hahah

Mam 67 lvl. 127 godzin gry. Wbite wszystkie ołtarze Lilith i gdyby nie bugi miałbym wbite też wszystkie questy poboczne,

Trzeba być totalnym idiotą by sugerować się jakimś jutuberem

D4 jest mega zajebiste.

D2R - najlepsza itemizacja ever

1lajk

Diablo 4 rządzi i tyle w temacie, co prawda nie podnoszę już legosów i unikatów chyba, zeby sprawdzić czy to shako, bo mam w większości 3/4 i 4/4 ale jak ktoś tam podpierduje, że itemizacja tu ssie to nie grał, powodzenia dropnąć high ilvl z 4/4 albo przynajmniej 3/4 (1 affix mozna rollować więc można z 3/4 zrobić 4/4 - ale bez szczescia za wczasu to są to grube kwoty na próbe) affixami i wartościami pod dany build. Lego to tak naprawde rare’y z aspektami, równie dobrze mogłyby aspekty oddzielnie lecieć, ale skąd biedaki co żydzą ledwo 70 dolarów na grę miałyby to wiedzieć. Unikaty to tam kwestia szczęścia, bo co z tego, że dropniesz 10x mothers embrace w ciągu tygodnia, skoro i tak leci do charsi, jako naczelny booster w d4 ludzie się cieszą jak tempest roar im w końcu dropnie, bo mogą wolfnado na pełnej kurwie odpalić i analogicznie do innych buildow jezeli potrzebuja specyficznego unikatu, jednemu dropnie w dzien 1 na t3 a drugiemu jak juz 100 lvl nabije, kwestia szczescia i grindowania. Super rare nie licze (shako, manald, gfather itd), bo sam najebałem już 1,3 miliona mobów i nie sądzę, że zobacze jakikolwiek. D2R faktycznie różne pod względem dropu unikatów, to samo, też 100x gówna do charsi zanim soj, shako albo inny gryfin padnie, chyba, że się poszczęści. Jest na tyle chujowych unikatow w d2 i d4, że takie pierdolamento co tu czytam przez was biedaków co gry nie liznęły poza betą to cieszę się, że nie mam czasu tu wchodzić, bo trzeba w diablo 4 najlepszą grę mmorpg izometryczną grać, niech żyje król mmorpg diablo 4, a uzurpator WoW umrze, heil diablo.

1lajk

D4 jest bardzo dobre na starcie, biorac pod uwage obecne premiery gier
natomiast idioci zapominaja ze to gra usluga i bedzie rozwijana, ulepszana, to jest jedynie solidny fundament pod rozwój a ocenić D4 będzie można po 1 dużym płatnym dodatku

1lajk

w diablo 4 itemizacja ssie i ogólnie nie polecam bo gra jest słaba
spróbuj lepiej co innego

1lajk

Tibia jedynie. Gdzie to też możesz sprzedać za real kasę.

130 godzin to duzo ?

170h teraz. Licząc od premiery to mało? Ile ty nołlajfie siedzisz przed kompem dziennie? 12h?

Dawaj nick w Diablo 4

gra jest ok na 100 godzin potem flaki z olejem:) ja mam ponad 180h nabite i od 2 tygodni już się nie loguje bo przez ostatnio 80h się wynudziłem:) więc trzeba odpocząć i wrócić za kilka sezonów, bo to co w 1 zaoferowali to nuda kompletna

na premiere gralem po 18 ale dobrze nie klocmy sie tylko zapytalem