Szukam mmo z wymianą golda na walutę premium do item shopa

Cześć
Jak w tytule. Szukam mmo gdzie za golda można kupić walutę premium. Tą wydawaną w item shopie.

Wiem że takie coś jest w Neverwinter (zen za diamenty) i w tibi. Ale innych nie znam. W tibię nie chcę grać a Nv grałem i nie chcę dalej.

Od razu wykluczam gry płatne już na starcie albo z abonamentem. Jeśli można grać za darmo i zarobić golda na to np premium to ok.

Guild Wars 2 / The Elder Scroll Online / WoW / Eve Online

Teso trzeba chyba najpierw kupić? Zresztą grałem w to jak był za free i nie pasuje mi ta gra. GW2 wymaga kupienia dodatków za real kasę. WoW ma abonament. Czemu polecasz gry, które nie pasują do tego o co pytam? Napisałem że nie pasują mi gry płatne już na starcie albo z abonamentem.

Eve nie pamiętam ale chyba jako jedyna pozwala grać za darmo. Tyle że to nie jest gra dla mnie. Nie umiem w to grać.

Albion Online - za kasę z gry można kupić sobie premium i inne duperele

O tym nie wiedziałem. Dzięki. Zapisałem sobie. Czekam na kolejne propozycje. Potem we wszystko zagram :slight_smile:

GW2 nie wymaga zakupu dodatków za real kasę z tego co kojarzę. W IS masz dodatki za diamenty a diamenty za złoto w grze :wink: Chyba, że coś ostatnio zmienili

1lajk

Tibia - Tc kupisz na markecie

Musisz kupić za real kasę, zawsze tak było. W item shopie masz jedynie upgrade do “Digital Deluxe”, no i living story.

Star Warsy Online za kase na ah mozna kupowac rzeczy ktorzy inni kupili za $ podobno da sie w ten sposób zrobić by gra nie była taka uciążliwa i odblokować rzeczy zablokowane na f2p

Chyba w Runes of magic było coś podobnego. tylko trzeba raz dziennie zamieniać gold na inną walutę.

Oldschool Runescape

oldschool runescape, pierwszy bond na f2p moze byc dosc trudny ale po tym juz z gorki. polecam zapoznac sie z 3rd party clientem ktory bardzo pomaga (nie, nie jest to zaden cziterski klient). gra ma niespotykane w zadnych innych mechaniki (niedawno został zdobyty lv3 firecape, postać która wyszla z tutoriala pokonala dosc trudny challenge przez sprytne wykorzystanie mechanik jak i skilla gracza), system walki a przedewszystkim stoi za nia okolo 20 lat budowania contectu i silne community. służe pomocą w razie czego :slight_smile:
https://runelite.net/ - link do klienta
ps: osrs ma chyba najladniejsza i najpraktyczniejsza wiki ze wszystkich gier jakie widzialem, polecam sprawdzic nawet tym co nie graja https://oldschool.runescape.wiki/

W Runes of Magic były specjalne f2p waluty z tego co pamiętam, nie dało się chyba wymienić ich na diamenty.

Aion też miał możliwość wykupowania sobie premium w grze za golda. ArcheAge i Rift pozwalają kupować Patrona za golda (to się chyba APEX nazywa)

chronicles of arcadia (taki runes of magic w wersji casual), na ah możesz kupić diasy ile chcesz. ale farmienie golda to masakra. lepiej diasy zarobic w inny sposób tam.

Albion online, mozesz wszystko z item shopa kupic za wyfarmiana kase w grze, w tym premium