Szukam mmo z zarobkiem?

Woha, niezła gówno się rozpętało. Chciałem sobie popykać może potem owalić wkład z zyskiem a tu mamy komentarze niewyżytych gówniarzy, choć jest kilka konkretów od bardziej ogarniętych osób to mam wrażenie że pozostali urwali się ze smyczy i zapomnieli o podstawowej kulturze, od tego jest forum żeby pytać na dowolny temat, nie umiecie korzystać, nikt wam nie broni możecie forum opuścić. Z całym szacunkiem ale mam wrażenie że spora osób z idiotycznym podejściem ma ból dupy. Pozdrawiam i dzięki wielkie za pomysły :slight_smile:

W tibię grałem kilka lat, jeden z lepszych tytułów z jakimi miałem okazje się mierzyć, choć teraz jak patrzyłem weszło sporo wydziwów.

A co ból dupy Cię ściska że jestem w stanie wyżyć za jedną wypłatę?

no nie wiem… 100zł niekażdy zarabia w polsce. a siedzac wygodnie w domku z drinkami i innymi duperelami to sama przyjemnosc…

Hmm podchodzę do tego hobbistycznie, więc nie mam nic do stracenia :P, zresztą wbijanie lvl’a to najlepsza rzecz która zawsze potrafiłem, No life to moje drugie imię :slight_smile:

Ale pierdolisz glupoty, az trzeba wyjasnic. Po pierwsze d2jsp jest w 100% legit, zreszta jest tam system reputacji wiec dac sie tam oscamowac trzeba byc debilem. Po drugie, zero chaosow przez 36 godzin? No jak przez te 36 godzin dochodzisz co najwyzej do 3 aktu to mozliwe, tylko ze sa tez ludzie co potrafia przez ten czas juz byc w okolicach 90 lvla, a tu juz jest ogromny zarobek z map w pierwszych dniach ligi. Zreszta, masz blood aquaducta ktorego mozna farmic bez geara gdzie lvl tej lokacji pozwala juz robic chaos recepte i dropia karte na tabule, gdzie one na poczatku ligi kosztuje 2c. To jest niemożliwe by skonczyc story bez zadnego chaosa, zwykle klamstwo. Kilkanascie dni na przejscie story? Chyba jesli ktos ma 2 lewe rece i zupelnie nie ogarnia gry. Dla zupelnie nowego gracza nie dalbym wiecej niz 20h, a jesli ogarniasz lokacje choc troche to zajmuje maks 10h bez geara. I nie, mozna spokojnie zarabiac juz na lokacjach w story gdyz jak powiedzialem wczesniej: chaos recepta + karty (wczesniej wspomniana tabula, czy nawet karty na exy mozesz spokojnie wydropic). Jestes typowym laikiem co najwyzej dotarl do t1 map i wypowiada sie na tematy o ktorych nic nie wie. Prosze, zakoncz bo slabo sie to czyta

Koleś jak Ci się cos nie podoba to nie wchodź na forum, zmień stronę. Bo jesteś niczym więcej niż rakiem, takim naziemnym.

1lajk

wspomniałem wcześniej o entropia universe - gra ma tzw real cash economy - czyli można legalnie wypłacać pieniądze na konto bankowe - a chodzi od 15 lat - jedyna taka gra z RCE - kumpel z socu (society) chwalił się że w tym miesiącu na krafcie zarobił jakieś 200 dolarów - na markupie czyli sprzedaje krafcone itemy z podbiciem innym graczom - co prawda musisz na coś takiego zainwestować i poczekać jakiś czas aż nabijesz skilla .

Widziałem, wygląda ciekawie, tyle że mam wrażenie że ludzi tu coś boli, zaczynam że żałować że temat założyłem, trzeba było pytać gdzie indziej, Tutaj dyslektycy powyjadali wszystkie umysły i najwidoczniej nie mogą znieść że ktoś lubi sobie popykać i może coś z tego złapać ;]

wole byc rakiem…niz czlowiekem ktory za wszelka cene chce zrobic z czystej przyjemnosci ( mowa o MMO ) czysty zarobek…lamiac przy tym zasady morlanosci itp. na portalu gdzie nie powino byc wogole tego tematu. Juz nie wspomne ze jestes na tyle kur leniwy ze nie chce ci sie uzyc google i zadawac tam pytania ( tak jest kilka fajnych for zwiazanych ze wszystkim co chcesz - ale pewnie eng to nie twoja bajka tak samo jak Pl to nie moja :smiley: )

o co ci chodzi człowieku jakie zasady moralności - jest gra która pozwala na to legalnie - o czym wspomniałem 2 posty wyżej - kolega zadaje pytanie ja mu odpowiedziałem - wszystko

dobrze to ująłeś że twoja opinia - łatwo się zniechęcić zwłaszcza na początku jak jest się noobem - trzeba mieć odpowiednią ilość gotówki na obrót żeby znieść ewentualne straty zanim się znowu zwrócą - ja gram od ponad miesiąca odkąd wróciłem i dobrze sobie radzę - stwierdziłem że to najlepsza gra dla kogoś kto gra w mmorpg ponad 20 lat i wszystko go od jakiegoś czasu nudziło bardzo szybko - real cash economy powoduje że gra daje więcej satysfakcji (miałem hofa - hall of fame - 185 dolarów z jednego moba mi sypnęło) i do tego nie nudzi się tak szybko jak inne.

Nie no gardzę tobą, zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy i wszystkich znał, molestują Cie w domu? Bo jesteś nadpobudliwy. Mamy 21-szy wiek, zasady moralności nie istnieją, więc przestań pierdolić, cofnij się do średniowiecza, może by był z Ciebie jakiś rycerzynka.

1lajk

Proszę bardzo skoro mamy już temat rozstrzygnięty.

Wiesz synek, nie gadaj komuś kto pojęcia nie ma - takich bzdur, bo jak może być legit coś - co jest raz - pośrednikiem, dwa oferuje “nielegalny zarobek” ?? Dostajesz “pseudo walutę” a później dopiero hajs - a na różnych forach ( w tym reedit itp ) setki ludzi jadą ile czasu na wypłaty czekają :slight_smile: Gram w POE od bety, od poczatku i nie pierdol mi takich bzdur - ani komuś innemu bo widac albo próbujesz istnieć - albo próbujesz nieświadomych naciągać na straty - więcej się zarobi na allegro / ebay niż na tym gównie. Co do dochodzenia - ty dochodzisz tylko w aktach… inaczej nei potrafisz. Ja fabuły robie w 6-9 godzin. A to że jesteś idiota i próbujesz kantowac innych - nie mój problem. Nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc im debilizmy i idiotyzmy. I naucz się czytać - żeby zarabiać pajacu w POE - trzeba umieć w tą grę grac. Ja wolę sprzedawać na allegro/ ebay niż na jakichś czarno-rynkowych gównach i faszystowskich dołach w sieci. Swoją drogą ty wyjebiesz 10 exów na ligę i robisz z siebie boga :slight_smile: I wyjaśnić - właśnie ci wyjaśniłem zasady - jak chcesz sie spuszczać nad jakimś debilnym forum - spuszczaj się. Nikomu tego syfu nie polecę - bo szkoda ich czasu i pieniedzy na to gówno. Ale jak mamusia ci konta nie założyła - na allegro nie zarobisz :slight_smile:

Tak, słuchaj sie reddita, najbardziej casualowej strony ktora gardzi d2jsp bo to zbiorowisko RMT, że nie jest legit to daleko zajdziesz XD . Zreszta, pokaz mi miejsce gdzie sie spuszczam nad d2jsp, strona jest legit JAK UMIE SIE Z NIEJ KORZYSTAC.

To nie ja napisalem ze nowemu graczowi zajmie kilkanascie dni przejscie aktow, tylko ty:

Wiec tak okreslislem twoje doswiadczenie w tej grze, bo jesli wychodzisz ledwo z alchem w 10 akcie to nie uwierze ze przeszedles w ogóle story.

Możesz mi wyjaśnic co te zdanie oznacza? XD