Szukam MMO

AirRivals- ale raczej na privach

W sumie to masz racje , nie dziwię się też że tak dużo ludzi się do ciebie tutaj przypierdziela za te gierki ale to jest prawda to co piszesz.Większość mmo z tego rodzaju to kupa i Mimo tego jest na prawdę dużo miłośników gier dla tego się nie wahają aby ciebie z hejtować , Do do wymienionych przez ciebie gier , grywam aktualnie w B&S i na prawdę muszę powiedzieć ,że mnie wciągnęła ,a co najlepsze sam nie wiem czemu ale nie lubię większości mmorpg jednak ta mi bardzo posmakowała ze względu na wysoki wybór postaci i powrót do niej . Może masz ochotę zagrać w jakąś grę ? taką bardziej pvp 1vs1 lub coś jeśli tak to pisz pv jak jakąś polecasz ponieważ strasznie się nudzę .
Póki co przychodzi mi na myśl o grze
-Fallout Tactics z dodatkiem braci
-(Jeśli lubisz strategie) The lord of the rings middle earth 2

  • B&S (Zawsze można powrócić do tego z czego się wyszło )
  • Jeśli lubisz gry 2d (Naruto lub horde zombie i hardowy survival) Polecam ci NinOnline , DeadFrontier (Niebawem wychodzi wersja 3d DF2)
    Widziałem że lubisz czasem zagrać w paladins a więc zapraszam nick Streelock
  • Jeśli lubisz krwawą rzeź na czele wiosek orków Middle Earth - Shadow of Mordor < Single player Mimo że nie ma w niej internetu zabawa jest całkiem wysoka jak na taką grę no a jeśli chodzi o multiplayer MMORPG to na sam koniec polecam ci zdecydowanie Monster Hunter może wpadnie ci do gustu , ja aktualnie nie grałem , Polecił mi to brat , może coś z tego będzie :stuck_out_tongue:
    Mam nadzieję że nie nudziłaś się w czytaniu , Pozdrawiam :star_struck:

Jak nie chce wam sie czytać opisów , to tytuły są pogrubieniem, a nie flagujecie…
gdy tyle czasu poświęciłem na pisanie tego rzetelnie.

  1. Super mechs - turowe taktyczne mmo rpg (da sie na telefonie) ,

  2. jak rozpierdol to… you wanna know the name… ? I’ts “Devil May Cry” (3) ,

  3. Everspace
    |
    |
    |

  4. Unreal I + dodatek Return to Napali- jedynka ma genialny klimat, “łamigłówki”, fabułe,
    fps-owy Gothic ;d ;

  5. Gothic, Gothic II + Noc Kruka, tak propo.

  6. Dragons Dogma : Dark Arisen - Najlepszy system walki na całym świecie. Questy bardziej…
    diablowe - masz w dupie co tam gadają chcesz nawalanke ? ok. Patrzysz mape gdzie iść i walczysz, a że system walki genialny, to rozgrywka jest cudowna.

    Jeśli zaś chcesz się dowiedzieć o co chodzi w questcie (jak to sie kurwa odmienia ???) to jest, dla mnie przyjemne tło sensownie mówiące co i dlaczego. A jak nie masz ochoty na pierdolenie to przewijasz i lecisz do znacznika, co ciekawe za sprawą walki, świetnego projektu i zwrotów akcji… - gdzie w grze w quescie

SPOILER

ucieka sie… po rutynowej eksloracji?

… nudne questy nie przeszkadzają.
BTW. Ostatnio, niezauważając tego zadecydowałem o wyniku pewnego pojedynku.
Nigdy w grze nie spotkałem się z “podejmowaniem decyzji w tle”, tak subtelnie.

Zawsze jest wtedy, coś ala zabij, lub oszczędź, lub podejmowanie decyzji jest oczywiste.
A w tej sytuacji nie wiadomo czy od ciebie zależy wynik… rarytas w RPG.

Nie wyróżniam tej gry (tyle tekstu), po prostu ostatnio w nią gram i mam sporo myśli na jej temat, a naszła mnie ochota w trakcie wymieniania tytułu, by się nimi podzielić. ZZZnacznie więcej ich.
|
|
|

  1. Diablo II +LOD,

  2. Master of Orions,

  3. Dofus, fajne MMO jeśliś gotowa zapłacić troche na początku.
    |
    |
    |

  4. Rome I TOTAL WAR (Broń boże zdala od Rome 2). Strategia, ale godna polecenia każdemu, rozgrywka jest w huj długa, a to granie tylko 1 frakcją… a jest ich hmm z kilkanaście z pamięci.

Każda mocno wyróżniająca się na tle innych - dla mnie to niesamowite że przy tylu frakcjach każda jest unikalna, dziś cudem… czasem udaje się popaprańcom stworzyć z 3 w miare unikalne.
WYRÓŻNIAJĄ się min. silnymi stronami i słabościami i nastawieniem na walke, np kawalerią, lub z naciskiem na piechote.

Nawet te podobne czymś sie konkretnie różnią.

11.MOD do ROME TW Władca pierścieni ( The Last days of Third Age) .
Kilka kwestii :

Mój stosunek do modów :

To drugi mod który chciałem, udało mi się zainstalować i cieszyłem się z niego. KIEDYKOLWIEK.
Grałem w setke jak nie więcej gier, i to konkretnie do końca. 2 to mod do mount and blade który… robi to samo xd {Przenosi do świata LOTR}.

Osobne wypunktowanie :

Ta gra tak zmienia klimat pozostawiając jednak tą samą boską rozgrywkę, że gdy mówie o Romie i o tym modzie to zawsze uznaje to w głowie za dwie odrębne gry.

Gdyby trzeba było płacić za tego moda tyle co za ROME II, z przyjemnościom bym zapłacił.
Gdyby trzeba było płacić zaś za Skyrim czy Rome II, TO KURRWA, NIE dalbym tyle co za Rome I (30zł).
Niestety je kupiłem. A mod jest DARMO XD Z PASJI.

MUSIAŁEM NABLUZGAĆ NA TO przykro mi te gry to porażka.
|
|
|

  1. B&W - jeśli chcesz szukać baranków, szukasz, jeśli nie olewasz, lub zabijasz pasterza, co ci dupe będzie zawracał, jak masz ważniejsze sprawy ( uczenie zwierzaka by jadł swoje kupy )

  2. Dungeon Kepeer I/ II ( Kto co woli, ja II i ją opisze ).

Niesamowity klimat grania złym, nie jakieś pseudo bycie złym z tęczą otaczającą nas, aureolą… i pizdami doradcami którzy doradzają jakie …ppfff pokojowe rozwiązania kiedy sie tylko da, srając ze strachu.

Genialny polski narrator, mentor. Swoboda działania itd.

  1. Dark Souls - minusy :
  • trzeba przyzwyczaić się do technicznej strony gry, która nieco leży
  • 10 godzin gry zanim zacznie sie frajda, uczysz sie grać w tą grę odpowiednio

plusy :

  • wraz z dragons dogma najbardziej satysfakcjonująca walka, jak już nauczysz się pokonywać jakiegoś wroga, a co dopiero bossa to skaczesz ze szczęścia.

  • wymagająca, ale uczciwa walka.

  • genialny projekt świata.

  • Skyrim i eksploracja, hahaha nie…
    … w Wurmie, ARK Survival Evolved i właśnie w Dark Souls jest genialna eksploracja.

BTW. w Everspace Świat całkowicie generowany losowo jak skyrim, przez kopiuj wkle,j jest dla kontrastu bardzo ciekawe w eksploracji.
|
|
|

  1. Unepic - indie orginalne platformowe rpg (ala castlevania) wyznające stare zasady świata fantasy.

Spróbujcie zabić w tej grze ducha mieczem… albo drzewo, albo strzelać do szkieleta z łuku, lub atakować go włócznią.

O to mi chodzi.

  1. Lethal RPG : War. To gra rpg na podobnych zasadach co poprzednia tyle że to turowe taktyczne rpg, jak miecze i sandały, czy wspomniane Super Mechs.

Niby flashówka ale tak rozbudowana i rpgowa jakby normalna gra. Bo taką sie stała w pełnej wersji.

  1. Allien shooter - czysty relax po prostu strzelaj i uciekaj. Moim zdaniem lepsze bez dodatków.
    |
    |
    |

  2. Jazz Jack Rabbit 2 - Genialna platformówka.

  3. Prince of Persia 2 : Warrior within (Dusza Wojownika), nie wiem jak mogłem pominąć.
    Sieka jak w Devil May Cry. Sporo kombosów. Genialny klimat.

Nieźle porypana fabuła :smiley:
|
|
|
|
|
|
|
Flashówki mussowe, nawet jak sie nie lubi ;d…
może nawet, zwłaszcza jak sie nie lubi. (by sie przekonać do nich)

Oddają kwintesencje przewagi flashówek - z pasji, pomysłu i z mniejszych powodów majątkowych - nad zwykłymi grami.

Specjalnie takie gdzie sie leje krew ;D, takie lubie. Tak jak i z rozpierduchą.
Oto one :

Taktyczne turowe RPG :

  • Miecze i Sandały I / II

  • Sands of Coliseum, podobne do tego wyżej

  • Sonny 1 / 2

  • Lethal RPG : war begins - darmowe demo wspomnianej gry.

Gry inne :

  • Peace keeper . Dajcie im pokój ;D
    Tutaj ulepszasz po misjach co chcesz, nawet jak umrzesz. I robisz rozpierduche.
    Z czasem gra sie robi wymagająca.

Jedna z 2 gier kiedykolwiek, w jakich spotkałem się z pozostającymi wszystkimi flakami.
Druga to allien shooter.

|
|
|
|
|

Nie mów teraz, że nie masz ciekawych tytułów bo cie znajde i pokaże przez co mam taki burdel w mieszkaniu (gry) ;d .

|
|
Tak z ciekawości co ci się w Arku nie podobało ?
Mnie ostatnio znudziło… masz problem ? Użyj Argentawisa (latający dino)!
Trochę zbyt bezpieczna eksploracja jest.

Tak jak oswajanie 0.5h + 1h przygotowań by zdechł dinoś po 5 sek.

Edit. Jakby to była reklama to bym dał link do swojego kanału + sklepu i mówił , kupujcie, kupujcie, super fajowe… , a nie wymieniał także minusy sensownie.

A 2 zdjęcia po takim dobrym bezinteresownym tekście to żaden wandalizm.
… oflagujcie jeszcze raz… to pokaże wam wandalizm.

Pozdrawiam pierdnięciem od mojej Słodkiej wilczycy …rau%20s%C5%82odka

… i jej słodziaczków, moich choler.vlcsnap-2018-03-26-02h30m15s542

Ma ktoś szklankę wody ?

1lajk

For Honor, SoulWorker, 4story.

W sumie jeśli grać jeszcze z jedną osobą, to polecam For Honor, tym bardziej, że można za free sprawdzić. Można ponaparzać się 1vs1 albo w parze stłuc inną parę. Można też bawić się w najpopularniejszy Dominion, ale choć to naprawdę fajny tryb, to jednak esencją gry są walki pomiędzy graczami, niekoniecznie przy asyście mobków i zdobywania punktów.

A co do Soulsów - polecam pograć samemu lub z kimś i jak najszybciej dostać się do areny PvP za Pontifem - Tryhard Plaza, najlepsze miejsce do sprawdzenia jak zajebista jest społeczność Soulsów.

Poczułem sie urażony.

Oflaguj jako reklame i akt wandalizmu przyciskiem poniżej ->

Pograj w wowa, zrób twinka i nigdy Ci się nie znudzi, dobra zabawa jeśli lubisz PvP

Nic ci się nie podoba więc polecam wyrzucić komputer przez okno i pobawić się w Real Life + płatne DLC “siłownia”

Nigdy się nie nudzi, bawię się od 10 lat 3 razy w tygodniu
Polecam

2lajki

Cóż…
Osobiście mogę polecić do przetestowania
Trove (strasznie nudny late-game)
NosTale (Ogólnie P2W)
Flyff (fajne ale masa grindu i lekkie P2W)
Uncharted Waters Online (całkiem fajne ale mało graczy i powolne)
Realm of the Mad God (praktycznie B2P xD)
Tibia (Multum genialnego contentu ale trzeba wykupić PACC i wolno się rozkręca)
Monster Hunter World (grałem na PS2 i 3DS w poprzednie części… ahhh dla mnie to są prawdziwe Dark Soulsy, szczerze polecam!!!)
Rainbow Six Siedge (ciągle rozwijana i dobra gra)
Darwin Project (w końcu f2p)
ARK: Survival evolved
Rust

To były tytuły typowo Online, teraz gry genialne w single ale możliwe do ogrania z kimś.
Borderlands 1 i 2
Terraria
Trine
PAYDAY 2
Portal 2
Magicka 1 i 2

Temat dalej żywy :smiley: dodam coś od siebie . Crusader of light - gra multi-platformowa , mobilny klon wowa , pvp trochę kuleje , pve spoko . Lineage 2 revolution - p2w , ładna grafika , można odpalić na pc , dużo rzeczy do roboty , przyjemny grindownik , no i pvp:D

Od systemu The Dark Eye to Ty się odstosunkuj. Bo system jest starszy od Ciebie oraz ma ogromne poważanie w świecie RPG. Bo gry na PC mam tutaj na myśli te singlowe które nie mają nic wspólnego z tą online są bardzo dobre choć czasem monotonne. Ale sam system to system RPG wzorowany na D&D.

Zgadza się.
Np. Drakensang : River of Time.

@KuroLady mam podobnie jak Ty, że nie mogę znaleźć sobie MMO bo po prostu nie spełniają moich oczekiwań. Jak się przytrafi coś fajnego to zaraz okazuje się, że szybko ów tytuł się nudzi. W taki sposób skończyłem na zagrywaniu się w gry typu battle arena jak world of tanks czy arena total war, zaś jeśli potrzebuję jakiejś fabuły czy ciekawej historii szukam coś na singlu.

Polecić szczerze mogę:

  1. Albion - ciekawa pozycja i niedroga, przypadnie do gustu każdemu kto lubi samemu sobie wyznaczać zadania czy też cele oraz na pewno urzecze tych, którzy zagrywali się kiedyś w Ultimę Online
  2. Gloria Victis - nasza rodzima produkcja, bardzo ciekawa aczkolwiek ma masę błędów i jak dla mnie jest w tej fazie niegrywalna
  3. Mount & Blade - gram w to chyba z 6 lat i zaciekle czekam na Bannerlorda
  4. World of Warships - wspomniana wyżej battle arena która jest dosyć przyjemna i pomimo białoruskich form ściągania kasy od graczy można pograć trochę dłużej
  5. Squad - to nie mmo ale ciekawa i wciągająca nazwijmy to “symulacja pola walki”

PS Mam wolny klucz do Glorii więc w razie chęci ogrania dawaj znać :slight_smile:

Jak ktoś chce mmo, to w Super Mechs jest mało odczuwalne p2w.
Są rangi i p2w siedzi wyżej więc sie go nie zauważa dopóki nie jest sie równie silnym i jest w tej samej “lidze”.

Wszystko można z czasem osiągnąć f2p , więc gdy sie spodoba wam już, to tylko kwestia czasu.

@KuroLady I jak ?

Robie to bo ktos musi…

Zachęcam cie do zagrania w Arcadia Runes of Magic. Bez wydania pieniedzy idzie dojsc w miarę szybko do late game. Aktualnie poszukujemy polskich graczy. https://playernetgames.com/games/runesofmagic-arcadia/web/

fakt Warframe jest całkiem niezłą grą :wink:

http://goldaion.com

Priv Aion,świetne atmo,exp x2 i eq na start.
Polecam :slight_smile: