Szukam MMO

Siemka, szukam mmo w którym nie ma jednolitych przedmiotów. Nie wiem czy dobrze się wyrażam, ale chodzi mi głównie o to, iż jak wchodzi się do np .metina, wtenczas co lvl każdy dostaje te same EQ, bądź zdobywa. Ja szukam takiego gdzie już od początku będę mógł się wyróżniać wśród graczy… jest coś takiego?;3

Nie ma

Jak sobie kupi ubrania z itemshopu to w wielu grach się będzie wyróżniał.

Poza tym Maple Story 2, możesz sobie nawet sam tworzyć outfity.

No w gw2 masz kierunek zwany fashion wars polegajacy na ciekawej customizacji wygladu postaci. Sa nwet strony traktujace tylko o tym aspekcie jak np https://gw2style.com

Jednak trzeba zaznaczy ze zdobycie niektorych skinow/itemow to dosc rozbudowany proces

Poe, ale to nie do końca mmorpg :stuck_out_tongue:

Kolega napisal ze szuka mmo a nie mmorpg :wink: takze poe sie tam zalicza;)

PoE bym nie polecał jeśli chodzi o wygląd, bo się zawiedzie. W poe wygląda się spoczi tylko wydając grubszą gotówkę, natomiast podstawowy wygląd itemów jest po prostu brzydki i są one niedopasowane w ogóle ze sobą - pod kątem wyglądu; właśnie po to żeby kupować itemki zmieniające wygląd. Poe zarabia tylko na itemach zmieniających wygląd i stashach, więc trzeba im to wybaczyć. Na czymś zarobić muszą. Lepiej na tym niż boostach.

On nie rozmawia o wyglądzie tylko o przedmiotach różnych… Żebyś nie miał jednego wyboru przedmiotów na poziomie tylko byś mógł wybierać i się wyróżniać, by mieć masę dróg rozwoju itd.

Większość mmo jest bardzo liniowa… Wbijasz 65 lvl zmieniasz na set na 65 lvl i tylko jeden jest dostępny (max 2).
Na 75 lvl tak samo i tak co 10 poziomów.

Poe daje masę opcji.
Zarówno pod kątem przedmiotów, skilli, klasy, drzewka rozwoju.
Nie ma gry gdzie możesz bardziej eksperymentować i przechodzić grę na różne sposoby.

Przez “wyróżnianie się” rozumiem bardziej wizualny aspekt itemizacji niż praktyczny. Natomiast patrząc pod tym kątem masz rację, nieliniowość w poe, jeśli chodzi o ekwipunek, jest jedną z głównych cech tej gry, podobnie jak to miało miejsce w Mu Online. Niemniej nie licz, że postać będzie wyglądała przyzwoicie :slight_smile:
Swoją drogą, możesz też spróbować MuO, ale jest to już staruszek i global to definicja p2w.

Jeśli chodziłoby o wygląd to 99% mmo oferuje gówniane skórki w ilościach masowych, pozwalające się wyróżniać, raczej nie rozmawialibyśmy o tym jeśli chodziłoby tylko o to…

Ja to zrozumiałem w ten sposób, że pytał o możliwość darmowej itemizacyjnej różnorodności już od pierwszych lvli.

A moze niech autor doprecyzuje bo mozna to rozumiec wielorak.

Warframe - ponad 50 postaci z różnymi skillami i statystykami, masa broni głównych, pobocznych i broni białej, do tego pierdyliard kolorków, ozdobników (skrzydła, peleryny, emblematy, naramienniki…). A jakby tego było mało to jeszcze dorzućmy łącznie ponad kilkadziesiąt tysięcy modów do wszystkiego.

A broń czy frame’a definiują głównie wspomniane mody które dropimy z konkretnych misji lub mobów. Mamy tu wszystko : od typowego zwiększenia tarczy czy hp’ków, przez dodanie do broni efektu żywiołowego (które jeszcze można ze sobą łączyć by np twoja piękna katana zadawała obrażenia magnetyczne niszczące tarcze przez połączenie elektryczności i zimna), aż po bardziej zwariowane mody które np zwiększają szansę na trafienie krytyczne w zależności od licznika kombo w przypadku broni białej.

Dzięki modom nie ma sytuacji w której coś jest bezużyteczne - uprzesz się że chcesz grać młotem? Masz do wyboru z 5 młotów. Do tego jedną z 3 postaw do walki młotami (co zmienia dostępne kombosy, animacje, prędkość ataku, zasięg itd) i cały szereg wspomnianych powyżej modów które spowodują że zawsze znajdziesz jakiś build na dany sprzęt. Fakt, może będziesz bił 12k a nie 12,1k dps ale to nie robi większej różnicy.

A elementy ozdobne zdobywasz przez eventy lub IS, przy czym walutę premium zdobywasz grając. Farmisz relikty, a potem je otwierasz i dostajesz losową część prime. Zbierasz cały set np valkyr prime i sprzedajesz innym graczom za 70 platyn. I gz, już cię stać na pelerynkę. Ba, tak po prawdzie to możesz sprzedać WSZYSTKO, jeśli tylko ktoś będzie chciał to kupić. Jakiś czas temu sprzedałem kod DNA mojej słodkiej kavacicy (taka rasa kotów-petów w tej grze) za łącznie 160 platyn. Sprzedaż modów też jest - i nieraz ktoś może szukać moda którego ty masz z 4 kopie zdobyte przy okazji, a tamtej osobie się ich farmić nie chce :stuck_out_tongue:. Generalnie z zdobyciem waluty problemu nie ma, ja każdego dnia zdobywam (i wydaję) po 100+ platyn xD