Szukam MMO :)

Hej, z racji tego że ostatnio zastanawiam się w jakim tytule mógłbym osiasc na lata, potrzebuję waszej rady :slight_smile:

Opiszę moje upodobania:

Potrzebuje grę f2p bo pracuje i gram dla rozrywki ale nie jestem no lifem.

Moim pierwszym mmo było Lineage 2, grałem troszkę na oficjalnym ale nie mam tyle czasu aby farmic z resztą boty zniszczyły rynek a teraz ten VIP to już całkiem.

Neverwinter–czasem zaglądam, spoko Giera ale nie ma z kim grać.

Aion - była piękna gra ale zjebali po całości nie wrócę tam chyba że będzie serwer classic.

Tera - grałem ale failforge zepsuł podobno - jak. Coś opowiecie to przemyśle.

Guild Wars 2- spoko ale też większość czasu sam latalem.

Wow - odpada

Eso - zaglądam czasem ale nie lubię sam grać w mmo :frowning:

Maple story. 2 - no cukiereczek oczka bolom

Hack and. Slash - jaki by nie był odpada

Rappelz - kiedyś grałem ale już gra miała. Swoje 5.min.

Poszukuje zbliżone do aiona - walki o twierdzę, gdzie gildie lub frakcje rywalizują, crafting do ogarnięcia, gdzie nie ma p2w wielkiego, potrzebuję grę f2p. Custom postaci też może być rozwinięty, w Aionie mi się to podobało. Jakieś bossy trudne. Oczywiście społeczność to podstawa.

Jeśli pomożecie będzie super :heart:

Jeżeli chodzi o Tera to z tego co mi wiadomo sytuacja na serwerze amerykańskim z wydawnictwem En Masse jest lepsza niż GF’owa aczkolwiek musiałbyś się upewnić z racji, że sytuacja nie jest mi do końca znana.
Odnośnie ESO to polecam znaleźć gildię, czy będzie to gildia z tego portalu czy jakaś w grze zwyczajnie gra się dużo lepiej, sam jestem w anglojęzycznej gildii socjalnej i gra nabrał kolorów zwłaszcza gdy potrzebujesz pomocy.

Zbliżone do aiona - walki o twierdzę, gdzie gildie lub frakcje rywalizują, crafting do ogarnięcia, gdzie nie ma p2w wielkiego, potrzebuję grę f2p. Custom postaci też może być rozwinięty, w Aionie mi się to podobało. Jakieś bossy trudne. Oczywiście społeczność to podstawa.

Mimo że dopiero zacząłem grę myślę że Blade & Soul spełnia większość tych wymagań, gra jest f2p - płatne są różne kosmetyczne opcje i o ile dobrze mi wiadomo jakieś boosty aczkolwiek z tego co czytałem/oglądałem nie są wyjątkowo potrzebne a po samym skończeniu głównego story line dostaje się wystarczająco dobry ekwipunek by zacząć robić dungeony. Osobiście polecam znaleźć grupę ludzi/gildię, przydadzą się na bossy. Customizacja postaci jest przyjemna a pvp jest całkiem przyjemne. Z youtuberów którzy mogą Ci pomóc zacząć polecam:


1lajk

Pomyślę jeszcze nad gildią w eso - ogolnie mam tam postac 50lvl i 250
Gram healerem i na eazy healuje veteran dungi ale ekipki mi brakuje :frowning: