Szukam MMO

Hej,
Mam dziwne wrażenie, że MMORPG wymiera, albo ja nie potrafię szukać.
Szukam MMORPG, które:

  • ma rozwinięty system end game bossów/raidów/dungeonów, tylko takich nie na odwal-się, gdzie zrobi go jedna osoba, tylko żeby jednak było to w miarę wymagające
  • mounty
  • ładną oprawę graficzną, uwielbiam rozbudowane character creation i skiny czy rozmaity wygląd zbroi, które można modyfikować
  • z dobrym systemem PvP
  • nastawionym na zdobywanie gearu (dobrze by było)
    W to wszystko chyba najbardziej wpasowałaby się Tera, ale widzę, że wiekowo bardzo się postarzała co wpłynęło na ilość graczy.
    Grałam sporo w GW2, ale PvP jak dla mnie to śmiech na sali przez to, że kompletnie gear się nie liczy, no i sama gra jest nastawiona bardziej na fabułę, która mi nie podeszła.
    Testuję BDO, bardzo przyciąga mnie grafika, ale brak dungeonów i bossów + samo nastawienie na ciągły grind raczej nie zda egzaminu.
    W grę nie wchodzi abonament miesięczny ani p2w. Jakieś sugestie?

@Hederath
Próbowałaś Lost Ark (niestety na rosyjskim serwerze?) jeżeli nie to moim zdaniem warto i wpasowuję się w Twoje kryteria ponieważ:

  • Ma rozwinięty system End-Game, są Dungeony, Rajdy (w przyszłości 16 osobowe), World Bossy, Guild Bossy i wiele wiele więcej.

  • Oprawę graficzną pozostawiam Twojej ocenie.

  • System PvP - Arenki w których Gear się skaluję, wyspy z Open PvP gdzie Gear się nie skaluję i GvG. Przykład Arenek PvP:
    https://youtu.be/AaSX3itxSX0

  • Zdobywanie Gearu polega na tym, że Podbijasz Gear na max, później zaczynasz podbijać następny itd. Ogólnie to takie codzienny grind który polega na robieniu Daily i Weekly Aktywności właśnie np. Questy, Dungi, Rajdy, Rifty, Cube itp.

Ps. Pamiętaj, że Rosyjska wersja jest za Koreańską dużo do tyłu i wielu rzeczy jeszcze nie ma na wersji rosyjskiej.

Niestety, ale z tego co widzę, nie przekonam się do ustawienia kamery jak w Diablo :x
Zrobiłam w międzyczasie szybki research na forum Tery NA, ale widzę, że faktycznie gra martwa, a szkoda.