Szukam mmo?

Witam,
Na wstępie chcę tylko powiedzieć, że specjalnie założyłem tu konto, aby opisać mój problem, być może nie jestem sam.
A więc tak jw. szukam mmo (?), jednak problem mój polega na tym, że ograłem już większość MMO na rynku i zawsze miałem jakiś problem. Dla przykładu w WoW’ie przez pół roku usuwałem i tworzyłem co nowe postacie, bo jak mi się już grało jedną postacią dobrze to nagle nachodziła mnie myśl, że drugą postacią bedzie mi się grało lepiej i tak usuwałem i tworzyłem w kółko co skutkowało brakiem żadnej postaci na wysokim lvlu. Podobnie wygląda sprawa z GW2, mam przegrane tam prawie 600h i ani jednej postaci na wysoki lvlu - identycznie jak w wowie. Ostatnio spróbowałem SWTORA - dobrze mi się grało, ale tutaj też najpierw Jedi Consular, a potem Jedi Sentinel i tak w kółko…Takich gier jest u mnie mnóstwo i tutaj chciałem się poradzić, co ze mną jest nie tak? Dodam, że mam chęć co do gry w MMO tylko, w każdej znajdę coś co mnie zniechęci. Dlaczego tak się dzieje? Czy był ktoś w podobnej sytuacji? Jeśli tak to co robić?

Jeżeli masz taki problem do grania jedna klasą przychodzi mi na myśl tylko jedno rozwiązanie. MMO z postaciami bezklasowymi np Albion reklamujący się “jesteś tym co nosisz” :smiley: może warto spróbować?

w New World też nie masz klas skile masz do broni przypisane i możesz dowolnie zmieniać

Zawsze możesz spróbować FF14 gdzie klasę sobie możesz zmieniać bez problemu wszystkie możesz oblokowac na jednej postaci albo po prostu spróbować się przemóc postacia ktora najbardziej ci pasuje do twojego stylu i dojść do end game.

Jak wyżej, może faktycznie FFXIV? Wychodzi na to, że twoim głównym problemem jest to, że nigdy nie możesz zdecydować się czym grać a FF oferuje Ci możliwość posiadania wszystkich jobów na jednej postaci i zmiany joba jednym kliknięciem w przycisk?

Masz typowy syndrom pominięcia, najlepszym rozwiązaniem są bezklasowe MMO jak wcześniej przytoczony New World ewentualnie starsze gry jak Runescape bądź też FFXIV.
Niemniej jednak celowałbym w New Worlda, sam na to choruję i muszę grać w coś świeżego bo inaczej odczuwam braki i zniechęcenie do wielu rzeczy.

Warframe klase tam stanowi pancerz a pancerz możesz zmieniać jak go wyprodukujesz

Zobacz sobie mój temat na forum o riders of icarus jak chcesz mamy gościa od plvlu do prawie max (60) na 70 możliwych lvli

Gra fajna ale sporo ludzi odeszło bo stracili konta przez poprzedniego dewelopera .

Gra oferuje dużo kontentu na end game , loch dla jednej osoby, raidy world bosy, dungeony , system osiągnięć z nagrodami oraz do wypełnienia bestiariusz bo 90% moobow które widzisz możesz złapać jako mounta (gre wyróżnia ten system mounty używane są tam do walki w powietrzu, jako wzmocnienia do zbroi i broni oraz jako maskotki wzmacniające postać i zbierające drop jeżeli aktywne jest premium.

Gra jest f2p z mikropłatnościami ale obecne eventy dają zdobywać masę itemow z item shopu nawet premium.

W grze znajdziesz święta trójce aczkolwiek tank i uzdro nam nie brakuje . Ale nie wybrzydzamy . Zagrasz tutaj priestem(heal) gurdianem(tank) bersekerem( melee dps) assasinem (melee dps najwyższy z fizycznych masa uników) wizardem (ranged magic dps cc)
Ranger(ranged/melee magic dps) trickster(loli support ) i magicanem (loli wizard)

Zainteresowany ? Znajdź mnie na dc skygrey#2639

Gre koniecznie na steam serwer eu koroshimo