Szukam mmo

Hej wykończyłem wszystkie survivale warte uwagi i nie mam w co grać dopóki ark2 nie wyjdzie .
Wiec szukam czegoś do pogrania
Napewno nic starego 2d albo cukierkowego ,
chinole tez odpadają
Powiem tak oczekuje w miarę expa na Mobach nie questy bo drużyna mnie zabije .
Najlepiej housing lub domek ,pety (klasa przywolywacza) lub dużo strojów jak bns ze nie ważne co nosisz .
W co grałem i nie chce już nigdy grać.
Eso
Bdo
Stare gry do 2010

Znajdzie się coś ? Obojętny system płatności ale najlepiej b2p lub f2p bez premki(is jest spoko)
Jedyna stara gra ktora mnie ciekawi to requiem ale jakoś mnie wywalilo 2 razy i opienie takie sobie

  • Element listy

Ooo stary a myślałem że ja mam potężne wymagania :open_mouth:
Jak nie questy tylko bicie mobów to grind, jak grind to z miejsca skazany jesteś na tytuły azjatyckie. Jedyne co można tutaj wstawić w ramach jakiegoś pomostu to GW2. Bez questów to raczej tylko sensowne jest BDO. Jeżeli to jest warunek bezdyskusyjny, to tutaj możemy zakończyć.
Housing i domek również skutecznie zawęża wybór. Właściwie z wartościowych tytułów z takim contentem to masz Eso i ff14.
Pety w postaci summonera to znowu bardziej tytuły azjatyckie. To właśnie ten typ maga jest tam zakorzeniony w ich archetypach fantasy. Więc chyba zostaje z sensownych FF14. Rozumiem, że pety to nie oznacza jakiegoś ścieku biegającego za Tobą dekoracyjnie/trash pickup?
Biorąc powyższe pod uwagę + fakt że azjatyki Ci wypadają + fakt że odrzucasz p2p, to nie znajdziesz nic z mmorpg. Musiałbyś zawęzić swoje oczekiwania. Ostatnimi czasy rzucenie nawet tekstu że szukasz generycznego mmorpg który nie będzie z top 4-5 jest już skazane na porażkę.
Ewentualnie może zawęź jeszcze co tam chcesz robić w tym MMO (jaki endgame). Nie wiem czy jest sens wykluczać z miejsca jakiś tytuł patrząc po early game.

2lajki
  1. New World ( Plusy: Nie jest azjatyckie/cukierkowe, posiada szczątkowe elementy survivalu, housing, B2P. Minusy: Nie ma klasy summoner’a, questy odgrywają znaczącą rolę choć większośc można bez problemu zrobić solo.)

  2. Guild Wars 2 (plusy: Nie jest Azjatyckie chociaż dla mnie trochę zbyt jaskrawe kolory, housing, mini pety nie bojowe, mounty, możesz założyć co chcesz dzięki systemowi wybierania skinów, także o oręża, B2P, niektóre klasy mogą przywoływać różnorakie kreatury. Minusy: Questy odgrywają znaczna rolę, nie posiada elementów survivalu)

  3. V Rising jeżeli nie próbowałeś jeszcze tego survivalu :slight_smile:

1lajk

O, zapomniałem o NW właśnie. Jak teraz myślę, to jedyny tytuł który wpasowuje się w wymagania (poza summonerem jak już wspomniałeś).

Do NW przekonałem się dość niedawno szukając właśnie nie azjatyckiego mmo. Subiektywnie polecam, obiektywnie już dawno przestałem patrzeć na gry.

neverwinter grałem już skalowanie lvla zabiło gre nie wiadomo co tam robić jakieś kampanie 543654363 rodzai połowa kontektu stare usunieta, jak ktos wraca to z gowna musi ze 2 h czyscic eq

chyba jedyna sensowna odpowiedz

Mortal Online 2
Masz sandbox i budujesz co i gdzie chcesz
Masz “klase” tammera ktory może “Łapać” praktycznie każdego moba w gzre w tym bossy bardzo OP ale trzeba być bogiem i mieć gildie żeby to zrobić xd

Ciężko znaleźć grę, która nie jest azjatyckim crapem.
Zgodnie z Twoimi wymaganiami proponuje:
LOTRO,
Mortal Online 2, które ma wszystko co wymieniłeś ale to tzw. hardcore mmo - więc nie dla każdego
może NW?

Mogę polecić Ci Chronicles of Arcadia.
3D MMORPG FreeToPlay, rozwijane od wielu lat.
XP - jest na mobach i na questach, są możliwości boostowania, domyślne też jest dość wysokie.
Housing - istniał od zawsze, ostatnio bardzo mocno rozbudowali.
Pety - istnieją w wielu wersjach, zarówno klasowe (np. Strażnika), jak i dla każdego gracza np. pet do atrybutów, pet do buffów itp.
Skiny - są, włącznie z ikonami, dla każdego rodzaju EQ, również dla petów, jak i przemiany dla samej postaci.
Więcej informacji możesz znaleźć tutaj:

runes of magic? gralem ale na oficiala teraz nie moglem wejssc

Bardzo powoli przez ten instaler się pobiera da się inaczej?