Szukam MMO

Buheehehe masz już mokre sny o mnie ?:slight_smile: buehehe zgłaszaj , zgłaszaj tak wychowała rodzinka hehe poprawiłeś mi humor na weekend , dziękuje :slight_smile: Uwielbiam swoje grupis ! nagie fotki tylko w wiadomości prywatnej wysyłaj :slight_smile: Kocham Cię :slight_smile:

wyciąga kilka tysięcy złotych w ciągu miesiąca na handlu walutą.
Ja wyciągam 54 euro na rękę na godzine nie przebije tego gra.

Kiedyś fakt “idz do pracy” było troszkę inaczej postrzegane niż teraz, bo jak ktoś jest chory, nie może się ruszac, to na dziejsze czasy mamy w pełni już nawet w KODEKSIE pracy zaraz. prace z domu zdalnie, do tego szereg możliwości przez internet lepszych niż granie, tzn bardziej pewnych

1lajk

A jaka choroba, po za choroba mózgu ( albo lepsza, lenistwem pierd**ym) powoduje, że możesz grać z domu w gry, a nie pracować z domu zdalnie jak teraz się robi przy komputerze? :smiley:

1lajk

Albion trochę czasu minie zanim zbudujesz podstawy ale kwestia robienia kolejnych postaci i craftowania/przerabiania. Niestety dobry zarobek dopiero jakbyś miał z 100 postaci

xd

Znaczy chłop dobrze gada, w fabrykach ludzie robią za 2500 netto a tyle możesz zarobić lekko w co drugim mmo

Cześć
Gry w których można troszkę dorobić :
Entropia Universe - Ciężka gra ale jak to dużo w internecie informacji można zbić kokosy jak się ma szczęście
Euro Aion - Tam 1kkk po 100 zł chodzi i ludzie to kupują , polska społeczność jest spora :slight_smile: Wiem bo grałem i bylem świadkiem.
Abion Online - 10kk 35 zł w necie chodzi , jak się wie jak zarobić to mozna.
Tibia - z tego co widze to są na świecie ludzie którzy duuużo zapłacą za te fanty z gry , szalone lecz prawdziwe.
Też można zacząć spróbować streamować , ludzie robiący konkret kontent potrafią zarobić pieniążki :slight_smile:

Nie zniechęcaj się , te forum pęka w szwach od ludzi bez kultury osobistej i prawdopodobnie mają problemy przez co są smutni i swój gniew na obecny stan rzeczy wyładowują tutaj :slight_smile: Szczęśliwi ludzie tak nie robią ;p Więc trzeba im tylko współczuć , będą tacy pewnie do końca życia ;(

Powodzenia ! :slight_smile:

1lajk

Z tym zarabianiem na grach jako jedynym źródle dochodu bym uważała. Po pierwsze, jest to obarczone dużym ryzykiem zbanowania konta (można więc z minuty na minutę stracić źródło zarobku, w który włożyło się mnóstwo czasu, wysiłku i kasy). Po drugie, przy dużych i regularnych kwotach może się Wami zainteresować skarbówka. Po trzecie, nie macie odprowadzanych składek, więc w razie choroby czy potrzeby nagłego pobytu w szpitalu jesteście w czarnej de. Po czwarte, nie zdobywacie żadnych umiejętności poszukiwanych na rynku pracy, więc za x czy xx lat może okazać się, że dobijacie do czterdziestki i bez ukochanej gry jesteście nikim. Również uważam, że jeśli ktoś ma możliwość grania w gry, to ma również możliwość pracy zdalnej, chociaż na część etatu.

Ciekawe gdzie wy te oferty pracy zdalnej widzicie, bo ja widzę tylko sam scam wszędzie

1lajk

W IT np. jako programista możesz łatwo znaleźć oferty pracy zdalnej. Ja tak pracuje.

Ja też pracuję zdalnie i to już od kilku lat. Ogłoszenia są, trzeba tylko szukać.

Fajnie, ale nie każdy jest programistą?

I to im się własnie w głowach nie mieści :smiley:
A nie, czekaj - zaraz ktoś wyskoczy ze skręcaniem długopisów.

Myśle, że Twoje pytanie jest pięknym szach matem na tę sztucznie nakręcaną aferę z tym całym pracowaniem zdalnym i to głównie przez osoby, które ze zdalnym pracowaniem mają do czynienia najmniej. Albo nasłuchali się bajek od koleżanek opychających balsamy drogą emailową, które od nadmiaru sukcesu wydały własne książki promując się na fejsie, a nastepnie w piramidzie awansowały na “kierowniczki działu klozetowego we własnym domowym biurze”. Ty też tak możesz, najlepiej już teraz. Zrób tak jak była kelnerka Asia, która dzisiaj zarządza 6-cioma zespołami (zaczynając jako członek jednego z nich) i tryska zajebistością w menedżmencie corpo od uzdrawiającej wody i balsamów.

Pozdro

Nie musisz być programistą, żeby pracować zdalnie. Ja np. nie jestem, a pracuję. I nie działam też w żadnym MLM czy innej piramidzie, jestem normalnie na umowie o pracę.

jak chcesz zarobić zdalnie, to naucz sie Unity i zacznij prace w gamedevie, w grach zarobisz max 500 zl miesiecznie wiecej dostaniesz jako junior na pol etatu ;d. jak chcesz wiecej info gdzie sie uczyc itd to z miła checia Ci pomoge, a jak juz pokazesz ze cos umiesz to myśle ze mogłbym Cię również zatrudnić.

Mordo ale on nie chce pracować, on chce grać i przyokajzi zarobić, a Ty mu podajesz najgorszą ever branże do pracy, gdzie crunch jest normą i zdarzy mu się pracować po 12h dziennie, nawet jak zaraz napiszesz “U mnie tak nie ma” XD Plus Unity XD ?