Szukam MMO

Szukam MMO, na którym można zarobić
Grałem w Tibie od 2008 do 2022
Path of exile Tez jest dobra gra pod zarobek jeśli startuje nowy sezon
Guild wars 2 nie grałem ale czytałem że jest jakiś limit z goldem
World of warcraft nigdy nie grałem wiec mało o nim wiem
Bardziej mi zależy sprzedawać currency /czy jak w tibi ccki czy tibia coiny
Jeśli ktoś zna MMO

jeśli nie włożysz w MMO to nie zarobisz jeśli miałbyś do obecnej mety wejść od zera.
Chyba ,ze nft i kryptowaluty, ale nie znam się na tym i też o zysk to tak na … chybił trafił

metin, ale od zera to trochę ci zajmie, potem po prostu sprzedajesz hajs na allegro 500kk to mniej więcej 25zł, ale na pewno nie na tureckim serwie, bo tam są ludzie, którzy tak zarabiają na życie, więc będzie o wiele ciężej

Wracaj do tibii i zarabiaj

Do roboty idź, realnie nie ZAROBISZ w żadnej grze, jak sobie przekalkulujesz czas poświecony do zarobku w jakiejś gówno grze to lepiej Ci iśc do żabki

jak bym mógłbym do pracy to raczej bym poszedł ale choroba nie wybiera

kurcze jak bysmy tylko żyli w epoce gdzie mamy komputery w domu… i mozna by zdalnie pracować… np tłumacząc text z eng, albo programować, albo telemarketing albo 100 innych prac siedząc na kiblu… do tego trzeba po prostu dorosnąć. a jak chcesz naprawdę zarobić albo raczej mieć szasnę na 100 tys dol etc… Eutropia. ciężka gra ale jest mała szansa jak w totka , że traf i kupujesz chatę , da się też za darmo ale czasochłonne.

Polecam hasło na yotubie… " jak zarobić przez Internet " jak zrobić w domu."

pracować się nie chce

Jak jest chory to jak ma pracować tak jak ty na budowie ?

jeśli by mógł jakiś Admin skasować tego posta to bym podziękował zbyt dużo
trolli na polskich portalach

Nie wiesz na co jest chory to nie oceniaj. Zadał proste pytanie na jakiej GRZE może zarobić. Osobiście od paru miesięcy dorabiałem na lost arku jakieś 400zł miesięcznie nie jest to duża kwota ale poświęcając godzine dziennie mi pasowało (tak konto na którym grałem było w endgamie). Można zarobić także na albionie ale trzeba mieć tam zakupione konto premium bez tego czas zarobienia sensownej kwoty wydłuża się wielokrotnie.

wiem ze nie wiesz co to znaczy choroba wiec piszesz takie glupoty

i nie ma ani 1 człowieka na ziemi “zdrowego” , zdziwiony… młody zawsze zdziwiony.

I standardowo wybiło szambo w komentarzach. Chuj kogoś powinno interesować czy autor pracuje czy nie pracuje. Jest to jego prywatna sprawa. Pytanie dotyczy zarabiania w grach i na tym powinny się skupić odpowiedzi.

1lajk

Można dobrze zarobić w Path of Exile na początku ligi sprzedając currency a jak dropnie Mirror to już kaska niezła

Totolotka polecam. Od MMO jak najdalej z dala z takimi pomysłami. Raz że to bez sensu, dwa że niszczy grę, trzy ze nielegalne a już na pewno łamie regulaminy wszelkich tytułów. I nie rozumiem tutuaj pizdogonów, którzy się burzą jak ludzie polecają autorowi postu normalną pracę. Zwłaszcza ze jest wiele ofert pracy zdalnej w dzisiejszych czasach. Źle mu nikt nie radzi.

i standardowo zawsze znajdzie się ktoś kto miał “gówniane życie” i wszystko kojarzy mu się szambem/ gównem. BTW Co Cię interesuję co innych interesuje ? Twoja odpowiedz też nie jest na temat. Meduza ( jednokomórkowiec ).

Hejka, słuchaj / czytaj uważnie - nie zważaj na osobe o nicku “Ponurytroll”. Typ tyra po 12h na budowie i wylewa swoje pomyje na innych, na dodatek ma poważne problemy z głową jak sam/a widzisz. Poucza o wiedzy świata, a nie potrafi sie wysłowić czy złożyć prostego zdania bez błędu. Aspiruje do trola, a to zwykły zakompleksiony burak z zerową wiedzą w 95% postach. Kompletny ignorant, nie odpowiadać mu i zgłaszać do moda, bo to idiota prawdopodobnie na mocnych pigułach.

Spróbuj Second Life. Czasy świetności i huku na ten tytuł już minęły, ale wciąż można coś zarobić jak jesteś przedsiębiorczą osobą z pomysłami. To jest multiversum oparte 100% o twórczość społeczności. Jesli masz jakieś podstawy z gimpa / photoshopa możesz kreować ubrania na handel, skryptować w Linden Scripting Language jak liznąłeś jakichś podstaw języków skryptowych (jest bardzo przystępny i prosty do przyswojenia + fajny start dla kogoś bez doświadczenia). Możesz oskryptować wszystko co stworzysz, ja robiłem zwierzaki i implementowałem im około 20 poleceń jak podążaj, usiądź itp). Modelujesz i tworzysz obiekty w UI podobnym do Blendera / 3d Studio Maxa, ale dużo bardziej uproszczonym - to wszystko jesty już zawarte w Second Life i niczego nie instalujesz. Możesz obracać nieruchomościami, tworzyć chaty w pełni oskryptowane jak u Billa Gates’a :D, przesiadywać w klubach nocnych, na giełdzie papierów wartościowych, wszędzie gdzie byś chciał zajrzeć. Odwzorowania prawdziwych miast - cały content tworzony przez społeczność (tylko niewielkie wyspy startowe i kilka oficjalnych miejsc przez Linden). Taki reddit w 3d, tyle że wszystko kręci się wokół pieniądza + poznasz sporo osób roleplay’ujących bądź zarabiających tam. Tytuł jest bardzo nieprzystępny dla osób początkujących, interfejs to masakra, ale w sieci jest mnóstwo “how to” i tutoriali. Ja w tym siedziałem z 15 lat wstecz na bardzo starym PC, słabym jak na tamte czasy, także średni PC zalecany do szybkiego przetwarzania często różnie skompresowanych tekstur przez społeczność no i sieć w miare ok, żeby to wszystko wczytywało na bieżąco.

Nigdy nie patrzyłem na zarobek rl w mmo, stąd pisze tylko tyle co wiem na 90% (10% odejmuje, bo to stara wiedza odnośnie SL’a), ale ktoś wcześniej mówił o Tibii, Lost Arku i Metinie. Wszystko kręci sie wokół grindu, więc zanim wskoczysz w ten rutynowy tryb zajrzyj do SL’a. Może tam zostaniesz i rozwiniesz coś własnego.

Pozdrawiam i powodzenia.

Jak zwykle wszyscy mądralińscy. “Idź znajdź pracę” itd. Chyba większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że na grach mmo można zarobić dużo więcej niż w normalnej robocie.
W PoE na początku ligi znajomy wyciąga kilka tysięcy złotych w ciągu miesiąca na handlu walutą.
W wowie bez botowania można zarabiać na boostowaniu ludzi na dungach/raidach, aczkolwiek i tak trzeba później sprzedać zarobiony gold osobom trzecim. Botowanie wychodzi zapewne wydajniej, ale to już grubsza sprawa i trzeba by mieć dostęp do odpowiedniego oprogramowania.
W tibii cc’ki nadal są w cenie i giera raczej będzie jeszcze długo żyć, więc jeśli miałeś w tej grze jakąś fajną postać i możliwość zarobku dużej ilości kasy, to może warto wrócić i zająć się jej sprzedażą gdzieś na allegro.